Body Fx

Body Fx Tedavisi Nedir?

Non-Invasiv Vücut Şekillendirme ve Selülit Tedavisi!

BodyFX ile selülit yok etme, vücut elastikiyetini arttırma, karın, simit, kalça, baldır ve diğer vücut bölgelerinde cilt görünümünü iyileştirme! Hepsi bir arada!

BodyFx Nedir?

BodyFX bölgesel vücut şekillendirme sağlayan, selülit ve kötü görünümü azaltan yeni, uzun ömürlü, non-invaziv bir yöntemdir. BodyFX vücudunuzu yeniden şekillendirir ve cerrahi yağ aldırma işlemlerine karşı alternatif sunar. BodyFX yağlı ve portakal kabuğu gibi kötü görünümden kolaylıkla kurtulmanızı sağlar.

BodyFX Nasıl Çalışır ?

BodyFX klinik olarak kanıtlanmış radyo frekans enerjisi, derin doku ısıtması ve vakumlu negatif basınç gibi farklı yöntemleri bir arada kullanır. Radyo frekans enerjisi cilt ve altında yatan yağ dokusunu ısıtmak ve yağ dokusunu yok etmek için sıcak enerji üretir. Vakum ve kontrollü enerji darbeleri vücut şekillendirmek için sinerjik olarak çalışır.

Tedavi Güvenli midir?

RF enerjisi dizisi saniye başına, arka arkaya 1 milyon atış darbe döngüsü yapar. Bu darbeler aşırı gibi görünse de çok güvenlidir. Konforunuzu maksimize etmek için vücut ısısı sürekli olarak görüntülenir, aynı zamanda cilt ısınma bildirimi yapılır. Bu termal görüntüleme maksimum sıcaklık kontrolü sağlar.

Ağrı Hissedilir mi?

Çoğu kullanıcı BodyFX tedavisinin oldukça rahat bulur. Tedavi sırasında, radyo frekans ve vakum inatçı yağları yakmak için çalışırken, uygulama bölgesinde ısı ve hafif vakum basıncı hissedersiniz.

Kaç Seans Gereklidir?

8 haftalık süre zarfında haftalık tedaviler tavsiye edilmektedir. Kademeli olarak 1-2 seans sonrası uygulama alanında ki değişimler gözlemlenebilir. Ayrıca cilt yüzeyi anında daha yumuşak ve pürüzsüz hissedilir

Uygulama sonrası nasıl bir prosedür izlenmelidir?

BodyFX için kesinlikte nekahat dönemi yoktur. Öğle yemeği arası yapılabilecek bir işlemdir. Hasta tedavi sonrası 1-2 saat kadar, uygulama yapılan bölgede hafif sıcaklık ve kızarıklık fark edecektir. Hissedilen sıcaklık derin doku masajı hissi ile aynıdır ve günlük normal aktiviteleri kesinlikle engellemeyecektir.

BodyFX sadece yağ dokularını hedef almış bir sistem değildir, gelişmiş odaklı radyo frekans enerjisi kullanan aynı zamanda kolajen ve dermis sıkılaşması sağlayan bir sistemdir. Vücut şekillendirmede herkesin hayal ettiği, yağ azaltımı, yenilenme ve cilt sıkılaşmasını bir arada sunar.

DR. A. Nelson

BodyFX gerçekten benzersiz bir şekilde inatçı vücut yağlarını, neredeyse ağrısız ve yan etkisiz bir şekilde yok eder ve çok etkileyici sonuçlara sahiptir.

DR. M. Sapijaszko

Uyglama Süresi

30 – 45 Dakika

İletişim Formu