Body Plus Nedir?

Vücudunuzu Sıkılaştırın & Dengeleyin

Cilt Sıkılaştırma ve İyileştirme için Güvenli, Konforlu ve Cerrahi Olmayan çözüm!

Body Plus Nedir?

Body Plus, kolajen üretimini harekete geçiren ve cilt yeniden modellemeye imkan veren radyo frekans enerjisi kullanılır. Body Plus tedavisinden sonra daha genç görünen, pürüzsüz, sıkılaşmış ve seksi bir görünüme kavuşursunuz.

Body Plus Benim için uygun mu?

Body Plus ciltte tekrar yapılanma ve onarım gereken bölgeleri hedef alan, non-invaziv bir uygulamadır. Body Plus sarkmış bölgelerde, doku eşitsizliğini azaltarak cildi sıkılaştırır. Body Plus tüm cilt tipi ve tonlarında uygulanabilir, güvenli bir uygulamadır.

Sonuçlar Nedir? Ne zaman ortaya çıkar?

Hastaların çoğu tedavi esnasında sıcaklık ciltte gerilme ve sıkılaşma hissetmektedir. Zamanla hastalar uygulama bölgelerinde yağ azalması, fit ve sık bir görünüm ve pürüzsüz bir şekilde kıvrımlarının ortaya çıktığını görmektedir. Dokusal eşitsizlikler eşitlenmiş ve cilt sarkmaları ortadan kalkmış olacaktır.

Body Plus Nasıl Çalışır?

Body Plus klinik çalışmalara dayanan ve sonuçları kanıtlanmış, gelişmiş, tescilli A.C.E (Kesin, Kontrollü, Kapsamlı) teknolojisini kullanarak, derin cilt katmanlarını hedef alan RF enerjisi göndererek çalışır. A.C.E teknolojisi tüm cilt katmanlarını hedef alır ve tedavi edilmemiş hiçbir bölge bırakmaz ayrıca aşırı enerji gönderimi yapmaz. Böylece maksimum ve tutarlı tedavi sonuçları elde eder.

Body Plus klinik çalışmalara dayanan ve sonuçları kanıtlanmış, gelişmiş, Tescilli A.C.E (Kesin, Kontrollü, Kapsamlı) Teknolojisini kullanır. Etkili, Güvenli, Maksimum Sonuçlar Sunar!

Hangi Bölgeler için uygundur?

Body Plus genel olarak kilo alma/verme ve yaşlılığa bağlı sarkma yaşanan vücut bölgelerinde uygulanır. Uygulama yapılan en yaygın olarak; karın, kollar, bacaklar, iç bacak, simit bölgesi, sırt ve dizlerde kullanılmaktadır.

Ağrı Hissedilir mi?

Body Plus ağrısızdır ve iyileşme sürecine ihtiyaç duyulmaz. Body Plus uygulaması sıcak taş masajı hissi gibidir. Uygulama sonrası uygulama bölgesinde hafif kızarıklık meydana gelebilir, birkaç saat sonra kendiliğinden kaybolur. Tüm hastalar uygulama sonrasında hemen günlük aktivitelerine geri dönebilir.

Kaç Seans Gereklidir?

Genellikle, 6-8 haftalık süre zarfında haftalık seanslar tavsiye edilmektedir. Hafif elastikiyet kaybı olan bölgeler tedavi aralıkları daha uzun tutularak  daha az seans sayısı ile geliştirilebilir. Tedavi takvimi en iyi uzman görüşüne bağlı olarak hazırlanır. En iyi sonuçlar zamanla ve tedavi dizileri sonunda çıkacaktır.

Uygulama Süresi

30 – 45 Dakika

İletişim Formu