Facebotolift

Facebotolift (İspanyol Işıltısı)

İspanyol gençlik ışıltısı olarak da bilinen bu uygulama kliniğimizde en iyi koşullarda gerçekleştirilmektedir. Daha genç ve sağlıklı bir görünüm elde etmek isteyen kişileri uyguladığımız bu yeni yöntem halen dünyanın birçok farklı bölgesinde uygulanmaya devam etmektedir. Uzmanlarımız aracılığıyla gerçekleştirilen işlerimizden yüksek oranda fayda alınması mümkündür.

Uzun zamandır sektörde yer alan kliniğimiz elde ettiği tecrübeyi danışmanlarımıza daha iyi hizmet verebilmeyi tercih etmektedir. Birbirinden farklı estetik uygulamalarını kliniğimize taşıyor ve sizlere en yüksek kalitede sunmaya devam ediyoruz. Tüm danışanlarımız istediği görüntüye Facebotolift (İspanyol ışıltısı) adı verilen yöntem ile kolaylıkla ulaşabilir.

Facebotolift Uygulaması Nedir?

Facebotolift uygulaması günümüzde sık uyguladığımız hizmetler arasında bulunur.  Yüzün üst bölgesinde karşılaşılan kırışıkların giderilmesi için yapılan bir işlemdir. Bu uygulama uzmanlarımız aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Alanında tecrübeli olan isimler ile çalışıyor hem yurt içinde hem de yurt dışından gelen danışanlarımıza profesyonel hizmetler vermeye devam ediyoruz.

Özellikle kaş ve göz çevresinde oluşan kırışıklıkları giderme noktasında önemli ölçüde etki edebilen bu uygulama en iyi şartlar ile gerçekleştirilmektedir. Bir yandan cildin beslenmesi sağlanırken, bir yandan da karışıklıklar giderilebilmektedir. Muhtemelen daha sürdürülebilir çözüm arayışında olan kişilere 4 ile 6 aylık botoks uygulaması yerine facebotolift uygulamasını tavsiye ediyoruz.

Facebotolift Uygulamasının Etki Süresi Nedir?

Facebotolift kalıcılığı ortalama 6-8 aydır.

Facebotolift Ağrı Yapar Mı?

Facebotolift ağrısı işlem esnasında hissedilebilmektedir. Uygulama esnasında danışmanlarımız herhangi bir ağrı ya da acı hissetmez. Bunun temel sebebi operasyon esnasında lokal anestezik krem uygulanmasıdır.

Facebotolift Kimlere Yapılır?

Facebotolift yaptırmayı tercih eden danışanlarımız farklı cinsiyetlerden ve farklı yaş gruplarından olabilmektedir. Cilt üzerinde uygulamanın yapılmasını engelleyen bir hastalık ya da hassasiyet olmadığı müddetçe İspanyol ışıltısı uygulaması herkese kolaylıkla yapılabilir. Uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilen bu işlemin rahat bir şekilde yapılmasının sebebi, uzmanlarımızın tecrübesidir.

Herhangi bir aciliyet ya da sağlık sorunu olmadığı müddetçe 18 yaşından küçük olan kişilerin estetik operasyonları yapması etik olarak uygun bulunmamaktadır. Gelişim süreci devam ettiği için bu yaş grubunda dezavantajlar ile karşılaşma oranı her zaman daha yüksektir.

Facebotolift Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

Facebotolift avantajları yaptıran herkes için farklı olabilmektedir. Uygulamanın yapıldığı bölgeye bağlı olarak karşılaşılan avantajlar değişebilir. Bu uygulama yapıldığı takdirde genel olarak danışanlarımızın karşılaştığı avantajlar şu şekilde sıralanabilir:

 • İhtiyaç halinde yeniden yapılabilir.
 • 6-8 ay süre ile etkisi korunur.
 • Kırışıklığı azaltır.
 • Yüze yerleşen yorgun görüntüyü giderir.
 • Cildin daha ışıltılı görünmesini sağlar.
 • Hızlı sonuç verir.
 • Cildin beslenmesine destek olur.
 • Etkisi uzun süre devam eder.
 • Ciltteki mat görüntüyü giderir.
 • Cildin kuru görünmesinin önüne geçer.
 • Nem ihtiyacını giderir.
 • Cildi onarır.

Facebotolift Uygulamasının Yapıldığı Bölgeler Nelerdir?

Facebotolift uygulamasının yapıldığı bölgeler şu şekilde sıralanabilir:

 • Yüz bölgesi
 • Boyun bölgesi
 • Dekolte bölgesi

Facebotolift (İspanyol ışıltısı) uygulamasının yapıldığı yerlerdir. Bu uygulama çoğunlukla 18 yaşından büyük kişiler için önerilmektedir. Profesyonel kliniğimizde, uzun zamandır gerçekleştirdiğimiz tüm işlemlerimiz en iyi koşullar ile sunulur. Yüz, boyun ve dekolte bölgesinde karşılaşılan kırışıklıkların azaltılması için uygulanan facebotolift, kısa sürede etkisini gösterir.

Facebotolift (İspanyol Işıltısı) Nasıl Yapılır?

Facebotolift uygulamasının yapılışına geçmeden önce uzmanlarımız ön muayene gerçekleştirir. Bu ön muayenede, danışanlardan birtakım bilgiler alınır. Bu bilgiler şunlardır:

 • Neden facebotolift yapılmak istendiği
 • Cilt üzerindeki sorunlar
 • Sarkma ve kırışıklık miktarı
 • Cilt üzerindeki var ise kusurlar
 • İşlemin yapılacağı bölge

Elde edilen bilgiler ışığında cilt üzerinde inceleme yapılır. Gerekli görülür ise kan testi gibi ek uygulamalar yapılır ve alerji durumu da sorgulanır. Ardından ise mevcut durum ortaya çıkarılır ve işlemin nasıl ve ne zaman yapılacağı gibi detaylar belirlenir. Uygulama ortalama 15 dakikalık süreç içerisinde tamamlanır ve danışanlar aynı gün normal yaşamlarına dönebilir. Seanslar 7-10 gün aralarla 3-4 kez yapılmaktadır.

Facebotolift Uygulaması Cilt Kalitesini Arttırır Mı?

İspanyol ışıltısı uygulaması, kliniğimizde yüksek standartlar ile gerçekleştirilir. İspanyol ışıltısının etkisi sadece kırışıklığın giderilmesi değildir. Cildin onarılmasını sağlayan bileşenleri ile cildin beslenmesine neden olur. Cildin beslenmesi ise beraberinde bütüncül avantajları getirir. Bu avantajlar şunlardır:

 • Cildin daha parlak görünmesi
 • Cildin kalitesinin artması
 • Cildin daha canlı görünmesi

Cilt beslenmeye devam ettiği müddetçe onarım süreci de devam eder. Facebotolift işlemi tek başına yeterli bir uygulama olmasına rağmen uzmanlarımız tarafından beslenme önerileri de verilir. Daha sağlıklı beslenmek hem etkinin gücünü arttırırken hem de cildin kalitesinin sürekli olmasını sağlar.

Facebotolift İşleminden Memnun Kalınır Mı?

Facebotolift memnuniyeti son derece yüksektir. Facebotolift (İspanyol ışıltısı) işleminden sonra cildin kalitesi yükselmeye devam eder. Bu durum ise hem süreklilik sağlarken hem de cildin toparlanması için de uygun bileşenleri hazırlar. Cildinin parlak olmasını ve kuruluğunun giderilmesini isteyen danışanlarımız, işlemlerimizden yüksek verim alırlar.

Memnuniyet için sadece işlemi yaptırmak yeterli değildir. İşlem sonrası olabildiğince yüksek verim alabilmek için uzmanlarımızın tavsiyelerine de uymak gerekir. Uzmanlarımız tarafından önerilen tavsiyeler arasında hijyen ve bakım metotları yer alır. Danışanlarımız istedikleri her an bize ulaşabilir ve uzmanlarımıza sorularını yöneltebilir.

Facebotolift İçeriğinde Neler Var?

Facebotolift içeriği oldukça zengindir. Bileşenleri ve ham maddesi geniş bir skalaya sahip olan İspanyol ışıltısının etkileri bir hayli yüksektir. İçeriğindeki mezopeptit, kasın kasılmasını engelleyerek, mimik çizgilerini gevşetir ve güçlü bir botulinum toksin benzeri etki gösterir. Bu peptitlerin konsantrasyonları yüksek ve iyi dengelenmiş olup kırışıklıklara karşı görünür bir etki yaratmaktadır. Facebotolift içerisinde C vitamini de dahil olmak üzere gençleştirme, canlılık ve parlaklık kazandırmaya yarayan bileşenler de bulunur. Facebotolift içerisinde aynı zamanda hyalüronik asit de yer alır.

Hyalüronik asit doğrudan cildin yenilenmesini sağlayan bir bileşendir. Birçok estetik uygulamasının ana bileşeni olan hyalüronik asit, hücrelerin tazelenmesini de sağlar. Facebotolift (İspanyol ışıltısı) ile cildi beslemek ve cildin gençleşmesini sağlamak son derece kolaydır. Ancak işlemin kolay ve güvenli olmasını sağlayan tek unsur bileşenler değildir. Kliniğimizde gösterilen özveri, uzmanlar tarafından işlemlerin yönetilmesi ve tam teşekküllü imkanların sağlanması da sürecin sorunsuz işlemesini sağlar.

30 Dakika – 2 Haftada 1, 2 Seans

2 Seans