Velashape 3 Nedir?

VelaShape III

Tepeden tırnağa muhteşem bir vücut…

Size bunu sunabilecek güce ve teknolojiye sahip VelaShape III ile tanışın.

VelaShape III selüliti düzeltebilecek ve bölgesel incelme ile vücudu şekillendirebilecek tek seans protokolüne sahip bir sistemdir. VelaShape™ yaşantınızın günlük akışını aksatmadan veya size belirgin bir rahatsızlık vermeden çarpıcı sonuçlar almanızı sağlar.

VelaShape™’in sırrı; yağ dokularının görünümünü ve hacmini azaltmak için elos teknolojisiyle vakum ve doku manipülasyonu ile birleştiren ilk ve tek teknoloji olmasıdır.

Hamilelik sonrasında oluşan sıkılaşma ve toparlama ihtiyacına başarılı çözümler sunar.

Vücudun farklı bölgelerinde bulunan ve farklı nedenlerden kaynaklanan çatlakların görünümünde genel bir düzelme sağlar.

VelaShape™ Teknolojisi: Cilt gevşekliğinin azaltılması, hacim küçülte ve cilt yapısının genel olarak iyileştirilmesi için 4 farklı teknolojinin (Bipolar Radyo Frekans, Infrared, Vakum ve Mekanik Masaj) kombinasyonu ile oluşan sinerjidir.

Merak Edilen Sorular ve Cevapları

  • VelaShape III hangi bölgelerde uygulanabilir?

Bu işlem en çok kalça, bacak ve karın  bölgelerinde uygulansa da, VelaShape™ cihazında bulunan geniş ve dar bölgeler için tasarlanmış olan iki aplikatör (VSmooth & VContour) tüm vücut için güvenli ve etkili bir tedavi için tasarlanmıştır.

  • Hangi bölgelerde kaç santim incelme olur?

Yapılan klinik çalışmalar tedavi sonrasında hastaların karın bölgesinde yaklaşık 2.5 cm, bacak bölgelerinde ise 1.5 cm’lik bir incelme gözlenmiştir. Hastalar işlem yapılan bölgede ortalama 1-3 cm arasında bir incelme olduğunu belirtiyorlar. Yeni doğum yağmış hastalardan oluşan hasta grubu ile yapılan bir çalışmada, bu tedavinin uygulandığı 100 hastadan 97’sinin sonuçlardan  son derece hoşnut olduğunu bildirmektedir.

  • Sonuçların kalıcılığını sağlamak için ne yapmalıyım?

Seanslar tamamlandıktan sonra periyodik olarak yaptıracağınız tedaviler sonuçların kalıcı olmasını sağlayacaktır. Tabii, doğru yaşam seçimleri de sonuçların kalıcılığını belirleyen faktörlerden biridir. Beslenmenize dikkat etmek ve egzersiz yapmak tedavinin sonuçlarını daha uzun ömürlü kılacaktır.

  • Bu tedavi benim için uygun mu?

Bu tedavi hemen hemen herkes için uygundur. Bölgesel incelme, sıkılaşma ve selülit görünümü hafifletmek konusunda son derece etkili olan bu tedaviyi sadece cilt kalitesini arttırmak için bile deneyebilirsiniz. Bazı hastalar zayıf oldukları, hatta selülit problemi yaşamadıkları halde vücutlarından hoşnut değildir. Bunun nedeni ise ciltlerinin diriliğini kaybetmesidir ve VelaShape III  bu konuda da son derece etkilidir.

  • Uygulanan işlem güvenli midir?

FDA bu uygulamanın tüm cilt tipleri için uygun olduğunu ve herhangi istenmeyen bir etkinin söz konusu olmadığını onaylamıştır. Yapılan klinik çalışmalar ve araştırmalar da kısa ya da uzun vadede bir yan etkiye rastlanmadığını ortaya koymaktadır.

  • Tedavi sırasında acı hisseder miyim?

Hastaların neredeyse tamamı tedaviyi son derece rahat ve konforlu bulmaktadır. Hatta, çoğu hasta bu işlemi gevşemelerini, kendilerini iyi hissetmelerini sağlayan sıcak bir derin doku masajına benzetmektedir. VelaShape™ teknolojisinin en önemli özelliği, tasarlanırken hastanın cilt hassasiyetini ve konfor düzeyini göz önüne almasıdır. Seans sonrasında işlem yapılan bölgede hastanın sıcaklık hissetmesi son derece normaldir.

İletişim Formu