Velashape 3

Velashape 3 Tedavisi

Velashape 3 tedavisi, tepeden tırnağa tam da hayal ettiğiniz şekilde, düzgün bir fiziğe kavuşmanız için uygulanan yenilikçi tedavilerden biridir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte fiziksel olarak da estetik bir form kazanabilmek için kişilere sunulan yöntemler güncellenmektedir. Selülit başta olmak üzere bölgesel kilo alma sorunlarına karşı acısız, kısa vadede etkili ve zahmetsiz tedavilerin başında Velashape 3 uygulamaları gelmektedir.

Profesyonel kliniğimizde bu alanda uzmanların desteği ile yaptırabileceğiniz Velashape 3 tedavisi sayesinde siz de canınızı sıkan fiziksel değişimlerden kurtulabilirsiniz. Yağ dokularının görünümünü ve hacmini azaltan bu teknoloji, sizin her zaman hayalini kurduğunuz fiziğe sahip olmanıza yardımcıdır. Uzmanların eşliğinde gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda sıkılaşma ve toparlama ihtiyacına başarılı çözümler elde edebilirsiniz.

Velashape 3 Nedir?

Velashape 3 tedavisinin tanımı, en basit haliyle günlük yaşantınızı aksatmadan, bölgesel incelme ve vücut şekillendirme uygulamaları olarak yapılabilir. Gelişen teknoloji ile birlikte daha fazla kişinin ulaşabildiği Velashape 3 uygulamaları bu alanda profesyonel olan, sertifikalı ve deneyimli uzmanlar tarafından gerçekleştirilir. Özel kliniğimizde de herhangi bir sorunla karşılaşmadan, son teknoloji cihazların yardımı ile Velashape 3 tedavisinin muhteşem faydalarından yararlanabilirsiniz.

Velashape 3 Tedavisinin Avantajları Nelerdir?

Velashape 3 uygulamalarının sağladığı faydalar düzgün bir fiziğe ve güzel vücuda sahip olmak isteyenleri yakından ilgilendirir. Selülit problemlerinin yanı sıra özellikle belirli yaşın üzerindeki hanımlarda sık görülen bölgesel kilo alma sorunlarına çözüm olarak yenilikçi teknolojiye sahip Velashape 3 uygulamalarına başvurulabilir. Velashape 3 tedavisinde öne çıkan avantajlar şunlardır:

  • Günlük yaşamdaki aktivitenizi aksatmadan bölgesel incelme imkanına sahip olabilirsiniz.
  • Kısa sürede gözle görülen bir iyileşme elde edebilirsiniz.
  • Acı, ağrı ve sızı olmadan sıkılaşmanın verdiği rahatlığı hissedebilirsiniz.
  • Hamilelik sonrasında oluşan sıkılaşma ve toparlama ihtiyacına başarılı çözümler sunar.
  • Farklı sebeplerle ortaya çıkan çatlak problemlerine en yeni teknolojilerden faydalanarak çözüm bulmanıza yardımcıdır.
  • Cilt yapısının genel olarak iyileştirilmesi için Bipolar Radyo Frekans, Infrared, Vakum ve Mekanik Masaj kombinasyonu ile en etkili tedavilerden faydalanabilirsiniz.
  • Tüm vücutta etkili bölgesel zayıflama sayesinde hayallerinizi süsleyen düzgün fiziğe kısa sürede kavuşabilirsiniz.

Velashape 3 tedavisi, günümüzde dünyaca ünlü manken ve sporcuların bile dönem dönem başvurdukları operasyonlar arasında yer almaktadır. Gelişmiş araçlar ve cihazlar kullanıldığı için cilt sıkılaştırma ve fazla kiloları yakma konusunda avantajlar sağlamaktadır.

Velashape 3 Tedavisi Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Velashape 3 tedavisinin uygulandığı bölgeler, genel anlamda hanımların en çok bölgesel kilo şikayetinin olduğu alanlardan oluşmaktadır. Bu işlemler genellikle selülit ve çatlakların yoğun göründüğü kalça, bacak ve karın bölgelerinde uygulanmaktadır. Ancak profesyonel olarak geliştirilen Velashape 3 tedavi cihazlarında bulunan detaylı üniteler, tedavinin daha geniş bölgelere de kolaylıkla uygulanmasına yardımcı olmaktadır.

Dolayısıyla Velashape 3 tedavi cihazlarında özel olrak tasarlanan VSmooth ile VContour aplikatörleri, bu tedavinin tüm vücuda rahatlıkla uygulanmasını sağlamaktadır. Tüm vücutta geniş ve dar bölgelere uygulama yapılabilmesinin yanı sıra acısız ve ağrısız olması da çok büyük avantajlar sunmaktadır. Özellikle güzellik uzmanlarımızın özenli çalışmalarından yararlanarak en kısa sürede vücudunuzdaki çatlak ve selülitleri yok ederek daha sıkı bir cilde kavuşabilirsiniz.

Velashape 3 Tedavisi ile Nasıl Sonuçlar Elde Edilebilir?

Velashape 3 tedavisi sonuçları, günlük yaşamınızdaki aktivitelerinizi ve alışkanlıklarınızı bozmadan ortaya çıkmaktadır. Periyodik tedavi sürecine de dahil olarak Velashape 3 tedavisi ile kazandığınız sonuçları çok daha kalıcı ve gözle görülür hale getirebilirsiniz. Bu tedavi gelişen teknoloji ile birlikte ortaya çıktıktan sonra, dünyanın dört bir yanında başta hanımlar olmak üzere isteyen herkes için cilt sıkılaştırma seansları şeklinde uygulanmaktadır.

Bu alanda yapılan bilimsel ve klinik çalışmalar sonrasında, 4 seanslık tedavi uygulanan kişilerin karın bölgelerinde yaklaşık 2.5 cm, bacak bölgelerinde ise 1.5 cm seviyesinde incelmeler tespit edilmiştir. Velashape 3 tedavisi sayesinde istediğiniz bölgede ortalama 1 ila 3 cm arasında bir incelme yakalayabilirsiniz. Özellikle yeni doğum yapmış kişilerde bu çalışma sonucunda 100 kişiden 97’sinde gözle görülür ve memnun edici sonuçlar elde edilmektedir.

Velashape 3 Tedavisi Kimler İçin Uygundur?

Velashape 3 tedavisinin uygunluğu da sık sık merak edilen konulardan biridir. Bu tedavi hemen hemen herkes için uygun olan ve ciddi yan etkileri bulunmayan bir uygulamadı. Eğer bölgesel incelme, sıkılaşma ile selülit ve çatlak görünümlerini hafifletmek konusunda gözle görülür sonuçlara ulaşmak istiyorsanız gönül rahatlığı ile Velashape 3 tedavisini yaptırabilirsiniz.

Velashape 3 Tedavisi Güvenli Midir?

Velashape 3 tedavisinin güvenliği de bilimsel ve klinik olarak kanıtlanmıştır. Dolayısıyla bu uygulamada herhangi bir zarar görmemeniz için özel araçlar kullanılmaktadır. Tüm cilt tipleri için uygun olduğu kanıtlanan ve FDA tarafından uluslararası alanda onaylanan Velashape 3 tedavisi, uzun vadede de herhangi bir sorun yaşatmadığını ortaya koymaktadır.

Velashape 3 Tedavisi Ağrı ve Sancı Yaratır Mı?

Velashape 3 tedavisinin hissiyatı ise son derece kusursuz ve konforludur. Bölgesel incelmek isteyen herkes, son derece rahat bir şekilde bu tedavinin avantajlarından yararlanabilirler. Velashape 3 tedavisi, özel teknolojisiyle hastaların son derecede konforlu ve cilt hassasiyetlerine uygun bir şekilde sıkılaşma imkanından yararlanmaları için geliştirilmiştir.

45 – 60 Dakika

4 Seans