Doublo-PLUS S

Ultracel Q+ Linear Nedir?

Ultracel Q+ Ameliyatsız Yüz Germe Uygulaması

Dünyanın en hızlı ve en acısız ameliyatsız facelift sistemi Ultracel Q+ Linear Firm artık Türkiye’de.

ULTRAcel Q+ Linear Firm, farklı derinlik odaklarına sahip başlıkları sayesinde ince çizgiler ve kırışıklıklar, çene çizgisi, çene hatta, jawline, nazolabial kıvrımlar, göz çevresi, gıdı bölgesi gibi sorunlu alanları gençleştirmek için yüksek yoğunluklu odaklanmış ultrason (HIFU) yani kısaca Fokuslu Ultrason tekniğini kullanan en yeni cerrahi olmayan cilt sıkılaştırma tedavimizdir.

Diğer benzer HIFU tedavilerinin aksine ULTRAcel Q+ neredeyse 3 kat daha hızlıdır, bu da minimum acı ve daha hızlı tedavi süresi demektir.

Her zaman en yeni ve en iyiyi danışanlarıyla buluşturma vizyonu ile çalışan merkezimizde  ameliyatsız yüz germe uygulaması olarak da bilinen Ultracel Q+ Linear Firm tedavisi Doktorlarımız tarafından yapılmaktadır.

Özellikle yaş ilerledikçe kişilerin yüzlerinde başlayan kırışıklıklar ve yıpranmaları sadece tek seansta tedavi edebilen ve çok daha genç bir görünüm kazandırmayı hedefleyen Ultracel Q+ Linear Firm tedavisine biraz daha yakından bakalım.

Ultracel Q+ Tedavisi Nedir?

Ultracel Q+ tedavisi, esasında basit uygulanabilir, risksiz ve yarasız gençleştirme operasyonudur. Ameliyat olmadan, yüz gerdirme yaptırarak daha sağlıklı ve canlı bir cilde sahip olmak isteyen kişilerin uygulayabileceği bu yöntemlerde profesyonel ekipmanlar kullanılmaktadır. Günümüzde film yıldızlarından popüler sanatçılara, televizyon ünlülerinden siyasetçilere kadar pek çok kişinin sık sık tercih ettiği Ultracel Q+ tedavisi, ameliyatsız yüz gerdirme uygulamaları arasında en güvenilir yöntemlerin başında gelmektedir.

Ortalama 15 dakika süren seansın hemen sonrasında yüzünüzdeki farklılığı gözle görülür bir şekilde tecrübe edebilirsiniz. Bu uygulama cildin kollajen ve elastin üretimini tetikleyerek, cildin kendini iyileştirme mekanizması üzerine çalıştığından, seans sonrasında hemen %25’lik bir iyileşme görülmektedir ve tedaviyi takip eden 2 ila 3 ay boyunca iyileşme devam eder.

Firmamızın profesyonel klinik ortamında, seans şeklinde alacağınız Ultracel Q+ tedavisinde yüzünüzün olduğundan daha genç bir görünüme kavuşması için profesyonel uygulamalar yapılmaktadır. Özel geliştirilmiş teknolojiye sahip ameliyat olmadan yüz gerdirme ekipmanları ve cihazları Ultracel Q+ tedavisinde kullanılmaktadır. Firmamızın tamamen profesyonel bir şekilde uyguladığı Ultracel Q+ tedavi yöntemi özellikle yüz gerdirme uygulamaları olarak bilinen Hifu, Ultherapy ve Doublo tekniklerine kıyasla çok daha etkili ve memnun edici sonuçlar ortaya koymaktadır. Bu tedavi sayesinde vücudunuzda yaş almanızla birlikte ortaya çıkan başka yüz bölgesindeki bir dizi probleminizi sadece 15 dakika içinde giderebilirsiniz.

Ultracel Q+ Tedavisi Niçin Uygulanır?

Daha genç bir görünüme sahip olmak özellikle orta yaş ve üzerindeki bireyler için çok daha önem kazanmaktadır. Yaşın ilerlemesiyle birlikte bazı kişiler genetik özellikleri ve sahip olduğu genler ile genç görünmeyi başarırken, bazı kişilerde ise zamanın izleri çok daha belirginleşebilmekte ve bu durum da insanların gerek kendi iç dünyalarında gerekse de sosyal hayatlarında pek çok problem yaratabilmektedir. Estetik ameliyat olmadan, bıçak altına yatma derdi yaşamadan gençleşme imkanından yararlanmak isteyenler için Ultracel Q+ yüz germe tedavisi geliştirilmiştir. Ultracel Q+ tedavisi sayesinde anında etki gösteren ve genç bir görünüm kazanan uygulama bölgeleri arasında şunlar yer almaktadır:

 • Alında belirginleşen kırışıklıklar ve izler,
 • Sarkan kaşlar,
 • İnce kırılıklıklar,
 • Göz çevresindeki kaz ayağı kırışıklıkları,
 • Şakak ve yanaklarda belirginleşen cilt gevşekliği,
 • Gıdı sarkması,
 • Çene hattı sarkıkları

Görüldüğü üzere bir kişinin yüzüne bakıldığında yaşına dair emareler veren ilk yaşlılık belirtileri bu sıkıntılardır. Bu tür sıkıntıları ciddi manada yaşayan insanlar, sosyal hayatlarında da beklemedikleri tepkilerle karşılaştıkları için bu durum giderek can sıkıcı hal alabilmektedir. İşte bu tarz yaşlı görünüm sıkıntılarında hiçbir cerrahi müdahale olmadan ve bıçak altına yatmadan 8 kat daha genç görünüm elde etmek için siz de Ultracel Q+ tedavisine başvurabilirsiniz. Son teknoloji cihazlar ile neokollajen tedavisi yapılan bu uygulamayı diğer tedavi tekniklerine kıyasla öne çıkaran dikkat çekici özellikleri bulunmaktadır.

Ultracel Q+ Uygulamasında 3 Farklı Teknoloji

Son yıllarda cilt estetiği sektöründe giderek yaygınlaşan ve Türkiye’de de geniş bir kullanım alanı yaratmaya başlayan ameliyatsız yüz gerdirme uygulamalarında Ultracel Q+ tedavisi öne çıkmaktadır. Yüz germe uygulamalarında bıçak altına yatmadan etkili olan 3 farklı teknolojiyi tek bir arada toplamayı başaran Ultracel Q+ tedavisinin başarısının arkasında yatan sır da buradan gelmektedir. Çünkü cilt uygulamaları için en önemli üç teknoloji, Ultracel Q+ sisteminde bir arada bulunmaktadır. Cilt estetiği ve yüz germe yani yüz lifting alanında ilk ve tek sistem olan Ultracel Q+,

 • Hifu (Ultracel Hifu)
 • Fraksiyonel Mikroiğneli RF (INTRAcel altın iğne tedavisi)
 • Grid Fraksiyonel RF (INTRAgen GFR)

gibi önemli teknolojilerin kombinasyonunu içermektedir. Hassas cildin her katmanına yönelik müdahale yapılabilmesini sağlayan Ultracel Q+ profesyonel cihazları ile hızlı ve etkili sonuçlar alınabilmektedir. Ultracel Q+ tedavisindeki profesyonel başarıyı ortaya koyan temel özellik, bu teknolojinin cildin tüm katmanları için total tedavi uygulaması yapabilmesidir.

Yüz ve boyun anti aging yani yaşlanma karşıtı uygulamalarda tüm ihtiyaçları karşılama yeteneğine sahip olan Ultracel Q+ tedavi teknikleri, firmamız tarafından profesyonel kalitede gerçekleştirilmektedir. Bölgesinin en iyi yüz germe ve lifting uygulamalarını gerçekleştiren firmamız, her biri alanında deneyimli ve güler yüzlü hizmet sunan personelimiz ile en kısa sürede istenen sonuçlara ulaşılmasını sağlamaktadır. Cilt dokusunu sıkılaştırmada, istediğiniz tüm cilt katmanlarına ulaşabilen teknolojilere sahip olan firmamızda, yüzünüzde lifting etkisi yaratarak ince kırışıklıkları yok edebilir, derin ve büyük kırışıklıkları ise göze batmayacak şekilde hafifletmek mümkün olmaktadır. Ayrıca yaşlanmaya bağlı olarak koyulaşan cilt rengini açmak, sivilce ve yara izlerini ciddi oranda gidermek için de Ultracel Q+ tedavi yöntemleri tercih edilmektedir.

Ultracel Q+ Total Cilt Tedavisi Özellikleri Nelerdir?

Tamamen bilimsel ve teknik bir şekilde uygulanan Ultracel Q+ tedavisinde ilk seanstan itibaren aynında normal hayata geri dönüş yapabilirsiniz. Hiçbir şekilde kesik ve yara olmadan uygulanan bu cilt gerdirme uygulamaları, bilinen estetik operasyonlardan çok daha farklıdır. Neokollajen uygulaması olarak da bilinen Ultracel Q+ total cilt tedavisi uygulamalarında cildin hem yenilenmesi hem de korunması sağlanmaktadır. Ultracel Q+ total cilt tedavisinin öne çıkan özellikleri şunladır:

 • Sadece 15 dakikada uygulama yapılır.
 • Cerrahi işlem gerektirmez.
 • Anında gözle görülür sonuçlara ulaşılır.
 • Günlük hayat kalitesini düşürmeden yaşama devam edilebilir.
 • Hasarsız cilt yüzeyi ile ağrı veya sızı duyulmaz.
 • Zamandan tasarruf etmenizi sağlar.
 • Hayat kalitenizde aksaklık yaratmaz.
 • Herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Cerrahi operasyon olmadan yüz lifting ve kontür sistemi olarak bilinen Ultracel Q+ uygulaması, firmamızın deneyimli personeli tarafından tamamen müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde icra edilmektedir. Tek seanstan itibaren 8 kat daha genç bir görünüm elde etmenizi sağlayan bu uygulamalarda son teknoloji cihazlar kullanılmaktadır.

Ultracel Q+ Ameliyatsız Yüz Germe Sistemi

Yaklaşık 8 dakikalık süre içinde ameliyatsız yüz gerdirme uygulaması yaparak Ultracel Q+ tedavisinin avantajlarını gözle görülecek şekilde fark etmek mümkündür. Fraksiyonel özellikli ultra ince kartuşlu cihazlar kullanan firmamızda, her cilt yapısındaki müşterimiz için profesyonel sonuçlar elde edilebilmektedir. Ultracel Q+ yüz lifting cihazlarının teknolojik özellikleri sayesinde şu avantajlardan yararlanmak mümkün olmaktadır:

 • Tedavi edilecek bölge daha net görülür.
 • Hassas, yüzeysel ve dar alanların büyük bir kısmına müdahale edilebilir.
 • Teknolojik cihaz sayesinde derinlikler net olarak belirlenebilir. Böylelikle en iyi sonuçlar elde edilebilir.

Ultracel Q+ ile ameliyatsız yüz gerdirme sisteminin alternatif yöntemlere kıyasla çok daha etkili sonuçlar verdiği bilinmektedir. Bu bakımdan gençleştirme işlemlerinde karşılaşılan Hifu, Ultherapy ve Doublo gibi farklı teknik ve yöntemlere kıyasla Ultracel Q+ tedavi uygulamalarının çok daha avantajlı olduğu ve etkili sonuçlar ortaya koyduğu uzmanlar ve dermatologlar tarafından da belirtilmektedir. Bu işlem sırasında derinin kolajen yenilenmesi teşvik edildiği için ilk seansın ardından gelecek aylarda bile etkili sonuç almaya devam etmek mümkündür. Yani deride gençleştirme uyarılması yapılmasının ardından deri sağlıklı bir şekilde kendini yenilemeye başlarken siz de uzun vadede gençleşmenin etkilerinden faydalanmaya devam edebilirsiniz.

Radyofrekans ile Gençleşmenin Sırrı

Özellikle bulunduğu yaştan daha yaşlı gösteren yüz hatlarına sahip hastalar, bu can sıkıcı durumdan kurutuluş çaresini radyofrekans ile gençleşme yönteminde bulmaktadır. Gündelik yaşamı olumsuz etkilemeden, cerrahi müdahale gerektirmeyen Ultracel Q+ kontür sistemini tercih eden hastalar, daha önce hayal bile edemedikleri seviyenin üzerinde gençleşme deneyimi yaşayabilmektedir. Özellikle hastaların yaşlılık konusunda en çok sıkıntı yaşadıkları yüz bölgeleri olan;

 • Yanaklarda belirginleşen nazolabial kıvrımın giderilmesi,
 • Alında ortaya çıkan kırışıklıklar ve izlerin yok edilmesi ve
 • Göz çevresindeki kaz ayaklarının pürüzsüz bir görünüm kazanması

Ultracel Q+ yüz lifting yöntemleri ile ulaşılan etkili sonuçlardır. Sadece tek seanstan itibaren cilt dokusunda bu denli bir yenilenme ve gençleşme mümkün olabilmektedir. Firmamız profesyonel personel kadrosu ve son teknoloji ultra ince fraksiyonel altın iğneli radyofrekans cihazlarıyla bu tedavide memnuniyet odaklı sonuçlar ortaya koymaktadır. Ultracel Q+ tekniğinde peş peşe uygulanan adımlar şunlardır:

 • Işınlama adımında, deri altında 4.5 mm’ye varan derinlikte hücre yenilenmesi başlatılır.
 • Koagülasyon adımında, deri dokusunda sıkılaştırma gerçekleştirilir.
 • Rejenerasyon yani yenilenme adımında ise, yeni oluşan kollajen ve elastinler sayesinde yüzdeki germe etkisi ve cilt yenilenmesi sağlanır.

Radyofrekans yöntemi tıp biliminde günümüzden çok eski yıllara kadar dayanan köklü bir kullanım alanına sahiptir. Dolayısıyla Ultracel Q+ tedavisinin temeli esasında yeni bir mucize değildir. Cerrahi uygulamalardan cilt gençleştirmeye kadar yaygın alanda farklı tekniklerle kullanılan bu yöntem, özellikle son 15 yıl içinde estetik uygulamalarda daha çok tercih edilmeye başlanmıştır. Fraksiyonel uygulamalar sayesinde tedavi ile oluşabilen riskler de ortadan kaldırıldığı için cilt dokusundaki iyileşme daha risksiz ve güvenli bir hale gelmiştir.

Ultracel Q+ Fraksiyonel Altın Mikroiğneler

Mikroiğneleme sistemi ultra küçük başlıklara sahip Ultracel Q+ cihazlarıyla uygulanan bir yöntemdir. Bu sayede cildi penetre ederek, cilde hasar vermeden cilt dokusunda gençleşmeyi başlatacak dermis uyarılmaktadır. Yüzeysel ve bölgesel uygulanan Ultracel Q+ tedavisinde epidermis dokusunun gençleştirmesi ve rejenarasyonu yani yenilenmesi için son teknoloji ekipmanlar kullanılmaktadır. Ultracel Q+ siteminde mikroiğneli yöntemlere ek olarak diğer teknolojiler de bulunmaktadır. Bu sayede günümüzde ameliyatsız yüz germe uygulamalarında üç farklı teknolojiyi tek bir platformda toplayan Ultracel Q+ tedavi yönteminden firmamızın profesyonel hizmetleri sayesinde en kısa sürede yararlanabilirsiniz.

Muhteşeme etkili neokollajen işlemi 3 farklı evreden oluşmaktadır. Bu evrelerin ilki Ultracel Q+ tedavisinin uygulanmasının ardından 0-48 saat içinde gerçekleşen enflamasyon evresidir. Bu durumda cilt koagülasyonu sağlanır. Ultracel Q+ tedavisinin ardından hastanın yüzünde gözle görülür bir farklılık ve iyileşme meydana gelir. İşlemin ikinci evresi, Ultracel Q+ tedavisinin uygulandığı 2. günden sonra başlayarak 6 haftaya kadar devam eden süredir. Bu evrede cilt dokusu içinde kollajen sentezi gerçekleşir ve yenilenen hücrelerin çoğalması gözlemlenir. Çoğalan yeni hücreler cilt dokusunu daha sıkı bir hale getirerek kaz ayaklarının, kırışıklıkların, akne izlerinin, alın çizgilerinin ve yaraların kapatılmasını sağlamaktadır. Tedavide son aşama ise 3 haftadan başlayarak birkaç ay boyunca devam eden yeniden yapılanma evresidir. Kollajen düzenlenmesi ve cilt kaldırma etkisi bu süreç içinde maksimum seviyeye çıkar. İlk seanstan itibaren aylarca devam eden yenilenme ve sıkılaşma 8 kat daha genç görünmenize yardımcı olur.

Ultracel Q+ Tedavisi Hakkında Merak Edilenler

Yenilikçi cilt germe ve yüz lifting uygulamalarının en popüler yöntemi haline gelen Ultracel Q+ tedavisi, her geçen gün daha çok kişinin genç ve sağlıklı bir cilde sahip olmasına yardımcı olmaktadır. Özellikle yaşlılıkla birlikte ciltteki çizgi ve kırışıklıkların daha da belirginleşmesine karşı en etkili çözümleri barındıran Ultracel Q+ tedavisi, ameliyatsız yüz germe operasyonlarında yaygın şekilde kullanılan 3 önemli teknolojiyi de kendi bünyesinde barındırmaktadır. Bu yüzden son dönemde en çok tercih edilen yüz lifting uygulamalarında maksimum etkiyi ortaya koyan ilk ve tek sistemdir.

Ultracel Q+ tedavisi uygulanırken gündelik yaşamı aksatacak herhangi bir yan etkinin olup olmadığı hastalar tarafından merak edilmektedir. Ultracel Q+ yüz lifting uygulaması, yalnızca tek seanstan itibaren etkisini göstermeye başlayan profesyonel bir uygulamadır. Herhangi bir cerrahi müdahale gerektirmediği ve bıçak altına yatma durumu olmadığı için, hastalar günlük yaşam kalitelerini olumsuz etkileyebilecek herhangi bir aksaklık yaşamamaktadır. Bu işlemden hemen sonra günlük hayatınıza aynı şekilde devam edebilir herhangi bir sorun yaşamadan gençleşmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Ultracel Q+ tedavisini yaptırmak isteyen kişilerde genellikle alternatif estetik operasyonlar olan botoks veya dolgu konusu da kafalarda soru işareti yaratmaktadır. Botoks yaptıran ve yüzünde dolgu bulunan kişilerin Ultracel Q+ tedavisinden maksimum verim almalarında sıkıntı yaşanabilmektedir. Bu nedenle botoks ve dolgu işlemlerinin Ultracel Q+  uygulamasından sonra yaptırılması tavsiye edilmektedir. Bu tedavi yöntemiyle ilgili en çok merak edilen soruların başında da sonuçların ne zaman görülmeye başlanacağıdır. Ultracel Q+ tedavisinin ilk seansından hemen sonra farkı hissetmeniz mümkündür. Ancak 2 ila 3 ay arasındaki bir sürede kolajen yenilenmesi gerçekleşmeye başlayacağı için gerçek cilt sıkılaşmasını bu dönemden sonra fark edebilirsiniz. Yenilenme ve kolajen sentezi süresi 6 aya kadar devam edebilmektedir.

Profesyonel Ultracel Q+ Tedavisi

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan firmamızda, ameliyatsız yüz germe uygulamalarının en popüleri ve etkilisi olan Ultracel Q+ tedavi teknikleri de başarılı bir şekilde uygulanmaktadır. Siz de olduğunuzdan daha genç görünmek istiyorsanız hemen firmamızdan randevu alarak son teknoloji Ultracel Q+ cihazları ve deneyimli personel kalitesiyle daha genç ve sağlıklı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Yaşlılığa bağlı olarak ortaya çıkan kırışıklıkların, çizgilerin ve göz çevresindeki kaz ayaklarının ortadan kaldırılmasında en etkili yöntemlerden biri olarak Ultracel Q+ tedavisi gösterilmektedir.

Bunun dışında yüz bölgesinde yaraları bulunan, akne (sivilce) izlerinden muzdarip genç yaştaki kişiler için de cilt yenilenmesi için Ultracel Q+ tedavi yöntemleri önerilmektedir. Cildin sıkılaşmasını sağlayan ve daha genç görünüm kazandıran Ultracel Q+ tedavisi firmamızda profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Firmamızın internet sitesini ziyaret ederek veya iletişim bilgilerini kullanarak daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

İletişim Formu