Infrabaldan 3.0

Infrabaldan 3.0 Nedir?

Infrabaldan 3.0metabolizmayı hızlandırmak kaydıyla sağlıklı kilo verme ve zayıflama amacıyla sunulan bir programdır. Cihazın içerisinde yoğun şekilde infraruj ışıkları yer alır. Kişinin 40 dakika süresince yatak şekilde pedal çevirmesiyle yapılan uygulamadır. Infrabaldan 3.0 klinik deneylerle kanıtlanmış etkin bir zayıflama sağlar.

Sculpture olarak sizlere uyguladığımız Infrabaldan programı sayesinde hızlı ve etkili zayıflama sağlayarak formunuza kavuşmanıza yardımcı oluyoruz. Fiziksel olarak mükemmelliğe ulaşmanızı sağlayan programı uzman ekibimiz aracılığıyla uygulayabilirsiniz.

Infrabaldan 3.0 ile Nasıl Zayıflanır?

Infrabaldan 3.0 ile zayıflama hızlı ve etkin bir şekilde sağlanır. Metabolizmanın hızlanmasını sağlayan Infrabaldan 3.0, yoğun bir terleme sağlar. Böylece vücutta yüksek ısınma sağlanır ve Infrabaldan 3.0 ışıklarının da etkisiyle yoğun yağ birikintileri deri altında hareketlenerek erimeye ve likit hale dönüşmeye başlar. Program, sağlıklı kilo vermek için oldukça etkilidir.

Işığın ve hareketin yarattığı hızlı terleme sonucunda oluşan yağ yakımı sayesinde hızlı bir şekilde zayıflayabilir ve vücut dengenizi sağlayabilirsiniz. Infrabaldan programımız ile hızlı bir zayıflama sağlamak için bizi hemen arayınız.

Infrabaldan 3.0 Selülitleri Yok Eder Mi?

Infrabaldan 3.0 selülit tedavisi için de oldukça etkilidir. Selülitler, özellikle bayanların kurtulmak istediği en önemli fiziksel sorunlardan biridir. Infrabaldan, selülitlerin yok edilmesine yardımcı programlardan bir tanesidir. Toksinlerin atılmasını, vücudun sıkışmasını ve toparlamasını sağlar. Infrabaldan 3.0 işleminin, haftada 2-3 kez olmak üzere toplam 10 seanslık paketler halinde uygulanması tavsiye edilir.

Infrabaldan 3.0 Güvenilir Mi?

Infrabaldan 3.0 güvenilir bir uygulamadır. İnfrabaldan dünyada obezite tedavisinde kullanılan, sağlıklı bir şekilde kilo kaybetmek ve vücudu forma sokmak için tasarlanan ve bilim çevrelerince onaylanan tek lisanslı zayıflama sistemidir. Türkiye’de Sculpture olarak bu özel ve etkili zayıflama programını sizlere uzman kadromuzla sunuyoruz. Kilo ve selülit problemlerinin çözümünün yanı sıra oldukça fazla sayıda faydası olan programdan sizler de faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Infrabaldan 3.0 Amacı Nedir?

Infrabaldan 3.0’ün amacı ve faydaları şu şekilde sıralanabilir:

  1. Vücudunuzun şeklini ve genel görünüşünüzü iyileştirir, vücutta bulunan fazla yağı azaltır. Böylece vücuttaki yap dengeniz sağlanacaktır ve fiziksel olarak hoş bir görüntüye kavuşursunuz.
  2. Kaslarınızı sıkılaştırır ve güçlendirir; kaslarınızın yağ yakma oranını arttırır. Kaslarınızın güçlenmesiyle birlikte dinç bir fiziğe sahip olursunuz.
  3. Metabolizmanızı hızlandırır, geliştirir ve zaman içinde metabolizmanızı daha etkili bir şekilde yağ yakmaya alıştırır. Metabolizmanın hızlı yağ yakımına alışmasıyla birlikte kilo almanız da zorlaşacaktır.
  4. Vücudunuzu toksinlerden arındırmakla birlikte, gençlik hormonu olarak adlandırılan melatonin hormonunun spontane üretimini de arttırır. Gençlik hormonunun vücudunuz tarafından salgılanmasıyla birlikte cilt sağlığınız da dengeye kavuşur.
  5. Depresyon belirtilerini, stresi ve gerginliği azaltır. Infrabaldan, hem fiziksel hem de ruhsal olarak rahatlığa ermenize katkı sağlar.
  6. Organizmanızın kas yeterliliğini arttıran stamina hormonunu daha fazla üretmesi sonucunda enerji seviyeniz ve vücut direncinizi artırarak, enerji seviyenizi yükseltir. Böylece kendinizi daha dinç hissedersiniz.
  7. Organizmanız, yağ depolamamaya ve şeker yerine yağ yakmaya alışır. Böylelikle laktik asit üretimi yapmaz ve bu da bütün fiziksel aktivitelerden daha çok keyif almanızın yanı sıra daha zor yorulmanızı sağlar, fiziksel efor gerektiren işlerdeki performansınızı arttırır.
  8. Infrabaldan tedavisi sonucunda organizmanız, yağ depolamamaya ve şeker yerine yağ yakmaya alışır. Böylelikle laktik asit üretimi yapmaz ve bu da bütün fiziksel aktivitelerden daha çok keyif almanızın yanı sıra daha zor yorulmanızı sağlar. Böylece yaşam kalitenizde gözle görülür biçimde artış olacaktır.
  9. Infrabaldan sadece tedavi süresince değil, tedaviden sonra da metobolizmanız daha çok kalori yakmaya alışır, dinlenirken bile kalori yakmaya devam edersiniz. Metabolizmanın yap yakımına alışması kilo almanızı zorlaştıracaktır.
  10. Kendi alanında bilimsel araştırmalar sonucunda geliştirilmiş, dünyanın tek patentli teknolojisidir. Güven içerisinde Infrabaldan programımızdan yararlanabilirsiniz.

Infrabaldan 3.0 Nerede Uygulanıyor?

Infrabaldan 3.0 Türkiye uygulama merkezi Sculpture’dır. Alanında uzman ekibimizin sizlere sunduğu program ile hızlı, etkili ve kalıcı bir şekilde kilo vermeye başlayabilirsiniz. Selülit, az enerji, fazla kilo gibi problemleriniz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Hem fiziksel hem de ruhsal olarak dinginliğe ve sağlığa ulaştıracak olan Infrabaldan programından faydalanabilirsiniz. Sculpture olarak sizlere sunduğumuz bu program hakkında daha fazla bilgi almak için bizleri hemen arayabilirsiniz.

40 Dakika

10 Seans