Infrabaldan 3.0 Nedir?

Infrabaldan programının amacı zayıflamaktır. Cihaz içerisinde yoğun bir şekilde infraruj ışıkları altında aktif olarak 40 dakika boyunca yatay pozisyonda pedal çevirerek yapılan bu uygulamada kişinin terlemesi sağlanır. Metabolizma hızlanır ve yoğun terlemeyle beraber vücutta ısının da yüksek olması sebebiyle yoğun yağ birikintileri deri altında hareketlenerek erimeye ve likit hale dönüşmeye başlar. Bunun sonucunda da sağlıklı kilo vermenin dışında hareket halinde olan vücudun sıkılaşması ve toparlanması aynı zamanda da selülitlerden kurtulma hedef alınır. İşlem haftada 1-2 kez olmak üzere toplam 10 seans yapılmalıdır.
İnfrabaldan dünya üzerinde, sağlıklı olarak kilo kaybetmek ve vücudu şekle sokmak için tasarlanan ve bilim çevrelerince onaylanan tek lisanslı zayıflama sistemidir.
Yağlarından zekice kurtul, istediğin vücuda sahip ol!

Nasıl mı?

1. Vücudunuzun şeklini ve genel görünüşünüzü iyileştirir, vücutta bulunan fazla yağı azaltır.
2. Kaslarınızı sıkılaştırır ve güçlendirir; kaslarınızın yağ yakma oranını arttırır.
3. Metabolizmanızı hızlandırır, geliştirir ve zaman içinde metabolizmanızı daha etkili bir şekilde yağ yakmaya alıştırır.
4. Vücudunuzu toksinlerden arındırmakla birlikte, gençlik hormonu olarak adlandırılan melatonin hormonunun spontane üretimini de arttırır.
5. Depresyon belirtilerini, stresi ve gerginliği azaltır.
6. Organizmanızın kas yeterliliğini arttıran stamina hormonunu daha fazla üretmesi sonucunda enerji seviyeniz ve vücut direncinizi artırarak, enerji seviyenizi yükseltir.
7. Organizmanız, yağ depolamamaya ve şeker yerine yağ yakmaya alışır. Böylelikle laktik asit üretimi yapmaz ve bu da bütün fiziksel aktivitelerden daha çok keyif almanızın yanı sıra daha zor yorulmanızı sağlar, fiziksel efor gerektiren işlerdeki performansınızı arttırır.
8. Infrabaldan tedavisi sonucunda organizmanız, yağ depolamamaya ve şeker yerine yağ yakmaya alışır. Böylelikle laktik asit üretimi yapmaz ve bu da bütün fiziksel aktivitelerden daha çok keyif almanızın yanı sıra daha zor yorulmanızı sağlar.
9. Infrabaldan sadece tedavi süresince değil, tedaviden sonra da metobolizmanız daha çok kalori yakmaya alışır, dinlenirken bile.
10. Kendi alanında bilimsel araştırmalar sonucunda geliştirilmiş, dünyanın tek patentli teknolojisidir.

İletişim Formu