İğnesiz Mezoterapi

İğnesiz Mezoterapi Nedir?

İğne ile bir türlü barışamayanlardansanız ancak yine de cildim yenilensin capcanlı olsun istiyorsanız, yeni nesil iğnesiz cilt yenileme ve cilt canlandırma sistemi PRX-T33 tam size göre.

Her yaş grubuna yılın her döneminde uygulanabilen PRX-T33;

– Yüz ve göğüs bölgesi kırışıklıkları ve elastikiyet kaybında,

– Yüz ve vücutta skar ve çatlakların onarımında,

– Melasma ve hiperpigmentasyon leke tedavisinde etkin olarak kullanılabilmektedir.

İçeriğindeki özel bileşimlerden:

– “Trikloroasetik Asit” ciltteki kollajen oluşumunu sağlayan fibroblastların büyümesine etki eder ve aynı zamanda anti-inflamatuar etkiye sahiptir. Gözeneklerde birikmiş yağ ve kir parçacıklarını etkin bir şekilde temizleyerek, akne oluşumuna neden olan patojen bakterileri yok eder; dermisin elastikiyetinin artırılmasına olanak sağlar.

– “Hidrojen Peroksit” cildin tedavi edilen bölgesi üzerinde güçlü bir antiseptik etkiye sahiptir; epidermis ile temas halindeyken, cildin kirlenmesine neden olan her türlü maddenin temizlenmesine olana sağlayabilen yüksek miktarda oksijenin salınımını teşvik eder. Bununla birlikte Hidrojen Peroksit cilt hücrelerini saf oksijen ile doldurur.

– “Kojik Asit” akne izleri, su çiçeği, çiller, pigmentasyon lekeleri ve yara izlerini iyileştirmek için kullanılan Kojik Asit, yüzün tedavi edilen alanını aydınlatmaya olanak sağlar ve bu kimyasal bileşim, melanin üretimini baskılamaktadır.

İletişim Formu