Biodermogenesi - Çatlak Tedavisi

Biodermogenesi – Çatlak Tedavisi Nedir?

Biodermogenesi® Cihazı ile Çatlaklardan kurtulun!

Çatlaklar canlanıyor ve bronzlaşıyor.

Pisa Üniversitesi Dermatoloji bölümü Biodermogenesi®’nin kolajen ve elastin yenilendiği, mitoz hücrelerini arttırdığı, çatlakları yavaş yavaş doldurarak yeniden yapılandırdığı, ayrıca tekrar melanin üretimini gerçekleştirerek çatlakların bronzlaşmasını sağladığını klinik deneylerle kanıtlamıştır.

Çatlaklar: Yıllar Boyunca Stabil Sonuçlar.

Otuz hasta üzerinden yapılan takiplerde Biodermogenesi® tedavisinin bitiminden beş yıldan fazla bir zaman sonrasında elde edilen sonuçların stabil olduğu görülmüştür. Buna ek olarak Biodermogenesi® tedavi döngüsünden sonra elde edilen bronzlaşma sayesinde çatlaklar ve etrafında ki sağlıklı cilt arasındaki renk farklılığı tamamen ortadan kalkmış böylece çatlaklar görsel olarak da yok etmesini sağlamıştır.

Daha sık göğüsler ve daha sıkı bir vücut.

Pisa Üniversitesi tarafından yapılan biyopsiler, Biodermogenesi® ile tedavi yapıldığında cilt dokusunda bulunan elastik liflerin kalitesi ve miktarında önemli bir artış gözlemlenmiştir. Bundan dolayı cildin elastikliğini arttırdığı, ptosisi (sarkmaları) azaltarak vücudu yeniden şekillendirdiği ve böylece kaydedilen vücut armonisinin tekrar kazanılmasını sağladığı çok net bir şekilde görülmektedir. Biodermogenesi® göğüs üzerinden yapılan tedavilerde de inanılmaz sonuçlar vermiştir. Seanslardan sonra göğüslerin daha sıkı, daha yuvarlak ve daha dik durduğu gözlemlenmiştir.

Daha geniş ve Nemlenmiş bir yüz.

Biodermogenesi® metodu yüz, boyun ve dekolte üzerinden uygulandığında derinin biyolojik yaşını azaltır, daha elastik, daha nemli ve parlak görünmesini sağlar. Kırışıkların azaltılmasına ek olarak Biodermogenesi® yüz hatlarını yukarı kaldırır, yüzün armonisi artar.

Neden Biodermogenesi®?

Bilimsel araştırmalar göstermiştir ki:

Bronzlaşma % 100

Bilimsel çalışmalar katılan tüm hastalar çatlaklarının bronzlaştığını gördü. Yapılan biyopsilerin tamamında çatlakların olduğu bölgede yeni melamin üretiminin gerçekleştiği görüldü.

Elastik bir Cilt % 100

Hastalardan alınan biyopsi örneklerinden sonra tedavi yapılan bölgelerde kalite ve miktar bakımından önemli derecede elastin ve kolajen artışı gözlenmiştir.

Dolgu % 83,55

Pisa Üniversitesi Dermatoloji Bölümünde yapılan klinik deneyler çatlak çukurunun % 83,55  (minimum: % 72 – maximum: % 100) oranında dolduğunu kanıtlamıştır.

Stabilizasyon 5 yıldan fazla

Biodermogenesi® tedavisinin bitiminden 5 yıl sonra 30 hasta üzerinde yapılan takipler sonucunda, elde edilen estetik sonuçların hiç gerileme kaydetmeden zaman içerisinde stabilize olduğu belgelemiştir.

45 Dakika

10 Seans