Hydradermie Youth

Hydradermie Youth Nedir?

İlerleyen yaşla beraber cilt hücre aktiviteleri yavaşlar. Hücreler için gerekli olan enerji azaldığından hücreler daha yavaş yenilenirler. Sonucunda ise elastik liflerin sentez hızı düşer ve cilt gençliğini yitirir.

Hydradermie Youth Bakımı, kişinin güzellik hedefi, ihtiyacı ve cilt tipine bağlı olarak uyarlanabilen Hydradermie Cellular Energy cihazı ile uygulanan bir metoddur. Roller başlıklar sayesinde devreye giren dinamik iyonizasyon özelliği sayesinde cilt hücrelerine enerji takviyesinde bulunarak olgun cildin canlanmasına destek olur. Cihaz teknolojisinin; GUINOT’ nun etkin formülasyonları ile birleşmesiyle aktif içerikler cilde faydalı bir şekilde nüfuz eder.

Hydradermie Youth’un bir başka heyecan verici özelliği termal ısı ile cildi oksijenlendirmesidir. Bu uygulama hücre aktivitesini canlandırırken, hücre oksijenasyonunu ve mikro kan dolaşımını hızlandırarak cildin aydınlanmasına ve canlanmasına destek olur.

Bu özel patentli GUINOT metodu, cilt hücrelerine enerji temin eder.

Yorgunluk ve geçen zamanla birlikte, kaslar daha az kullanılır, yüz ovali sarkar ve kırışıklıklar belirginleşir. Lifting bakımları cildin en üst tabakası olan dermise gerginlik katan ve cildi onaran bir etki mekanizmasına sahip olmuştur.

Hydradermie Lift Bakımı bağ dokularında biriken toksinlerin atılımını sağlayan drenaj aşaması ve sonrasında kasların uyarılarak yüze hacim kazandırmasıyla etkin olduğu kadar rahatlatıcı bir deneyim sunar. Etkin çözümler yüzde spor yapmış etkisi sağlayarak cildin ovalinin toparlanmasına ve sıkılaşmasına yardımcı olur. Yüz, boyun dahil uygulanan bakımda ilk seanstan itibaren cilt elastikiyet kazanır, kırışıklıkların derinliğinde azalma olur.

Cildiniz canlanır, sıkılaşır; yüzünüzde lifting etkisi gözlemlenir.