Saç Lazeri

Saç Lazeri Tedavisi

Saç lazeri uygulaması, son teknoloji makine ve cihazlar ile gerçekleştirilen ve seyrek saç şikayeti olanların saçlarını yeniden güçlendirip istenmeyen saç kayıplarının önüne geçilmesini sağlayan bir tedavidir. Lazerli saç tedavisi olarak da bilinen bu uygulama, işinde uzman kişiler tarafından gerçekleştirildiği takdirde en kısa sürede arzu edilen sonuçlara ulaşmak mümkün olabilmektedir. Saç lazeri konusunda deneyimli çalışan ve uzman kadrosu, son teknoloji makineleri, memnuniyet odaklı hizmet ve yaklaşımı ile kliniğimiz ön plana çıkmaktadır. Siz de saçlarınızın dökülmesinden ve incelmiş saçlarınızın zayıf görünümünden sıkıldıysanız saç lazeri uygulamaları ile en kısa sürede bu problemleri ortadan kaldırma imkanına sahip olabilirisiniz.

Saç Lazeri Nedir?

Saç lazeri tedavisi, son yıllarda daha geniş kitlelere yayılan ve saç dökülmesini durdurma konusunda çok kısa sürede istenen sonuçlara ulaşılmasını sağlayan bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu alanda profesyonel hizmet sunan kliniğimizde, alanında uzman çalışan ekibimizin gözetiminde gerçekleştirilen hizmetlerden biri de saç lazeri uygulamalarıdır. Saçlarının güçsüz ve zayıf olmasından şikayetçi olanların yardımına koşan ekibimiz, kullanmak olduğu son teknoloji makineler ve ekipmanlar sayesinde, saç dökülmesi sorunlarına konforlu bir şekilde çözüm bulabilmektedir.

Birinci sınıf kalitedeki makineler ile gerçekleştirilen saç lazeri uygulamasında temel amaçlar hem kadınlarda hem de erkeklerde hemen hemen aynıdır. Saç lazeri tedavisi, uygulaması konforlu ve rahat bir yöntem olduğu için geniş kitleler tarafından tercih edilebilmektedir. Sadece istenmeyen saç kayıplarının önlenmesi yani saç dökülmesini durdurma amaçlı değil aynı zamanda yeni saç gelişimine de yardımcı olmak adına profesyonel seviyede saç lazeri tedavisi uygulanabilmektedir. Sektörde geniş bir müşteri kitlesine sahip olan güzellik kliniğimizde, son teknoloji makinelerin desteği ile gerçekleştirilen saç lazeri uygulaması da uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

Saç Lazeri Kimler İçin Uygundur?

Saç lazeri tedavisinin uygunluğu konusunda tereddütleri olan tüm müşterilerimiz, kurumsal hizmet kalitesine büyük önem veren güzellik kliniğimizde aradıkları cevaplara kolaylıkla ulaşabilmektedir. Saçların incelip zayıflamasına karşı en etkili, acısız ve kısa sürede çözüm sunabilen bir yöntem olduğu için saç lazeri uygulaması hem kadınlar hem de erkekler için uygun yöntemler arasında yer almaktadır. Uygulama esansında ve sonrasında hiçbir acı ya da ağrı yaşatmadığı için bu konuda tereddütleri olan kişiler için en ideal uygulamaların başında gelmektedir.

Alternatiflerine göre saç dökülmesini durdurmak ve yeni saç gelişimine yardımcı olmak için sorunsuz bir şekilde uygulanabilen saç lazeri tedavisinde memnuniyet odanı çok yüksektir. En iyi sonuçlara ulaşabilmek için saç lazer tedavisinin yanı sıra mezoterapi tedavilerinin de birlikte kombine edilerek uygulanması tavsiye edilmektedir. Saç derisindeki oksidatif stresi baskılayarak saç kökünün bulunduğu hücrenin daha hızlı yenilenmesini destekleyen bu tedavi yöntemi, günümüzde acısız ve sancısız olduğu için her yaştan kadın ve erkek için uygulanabilir özelliklere sahiptir.

Saç Lazeri Uygulaması Nasıl Yapılır?

Saç lazeri uygulamasının yapılışı, profesyonel anlamda saç dökülmesini durduracak özelliğe sahip son teknoloji makineler ile gerçekleştirilmektedir. Her biri sertifikalı ve alanında uzman çalışanlarımızın gözetiminde saç lazeri uygulamasına katılım sağlayabilir, zayıflayan ve incelen saçınızın yeniden güçlendiğini kendi gözlerinizle görüp memnuniyet yaşayabilirsiniz. Saç lazerinin uygulama yöntemi oldukça basittir:

 • Saça uygulanan lazer cihazında oldukça düşük dozda diot ışınları yayılır.
 • Saç bölgesinde zayıflık ve seyreklik görülen noktalara bu lazer ışınlarının temas etmesi sağlanır.
 • Hem uygulama sırasında hem de uygulamadan sonra kişilerde herhangi bir ağrı ya da sızı hissedilmez.
 • Konfor ve rahatlık en üst düzeydedir.
 • Uygulama süresi ve seans sayısı, kişinin mevcut saç durumuna ve talep ya da ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterebilmektedir.
 • Lazer cihazında 107 ayrı noktadan sürekli bir şekilde uygulanan lazer ışınları seyrek saçlı olan bölgeyi tamamen tarayarak saç foliküllerine (köklerine) ulaşır.

Saç lazeri hakkında uzmanların gerçekleştirmiş olduğu bilimsel araştırmalar sonucunda saçlı deriye verilen lazer ışınlarının düşük dozda olmasının da pek çok avantajı bulunmaktadır. Bu sayede uygulama yapılan bölgedeki foliküllerin çok daha hızlı ve sağlıklı bir şekilde büyümesi desteklenmektedir. Uygulamanın sonuçları da en kısa sürede ortaya çıkmaktadır.

Dermo Hair Lazer Uygulamasının Faydaları

Dermo hair saç lazeri uygulamasının avantajları, hem erkekler hem de kadınlar için oldukça fazladır. Bu uygulama acısız ve sancısız olduğu için daha gür ve hacimli saçlara sahip olmak isteyen herkes tarafından kolaylıkla tercih edilebilmektedir. Son derecede kaliteli ve memnuniyet odaklı bir uygulama tekniği bulunan saç lazeri tedavi yöntemlerinde kullanılan son teknoloji makineler de profesyonel cihazlardan oluşmaktadır. Konforlu bir şekilde sunulup uygulanan saç lazer uygulamasının faydaları şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Saç foliküllerinin (köklerinin) daha hızlı ve sağlıklı şekilde büyümesi desteklenir.
 • Hem erkeklerde hem de kadınlarda saç dökülme problemlerinin önüne geçilmesine yardımcıdır.
 • Saçlarında zayıflama, incelme ve dökülme sorunu yaşayan herkes için ideal sonuçlar ortaya koyar.
 • Saç dökülmesini yavaşlatıcı ve durdurucu etkisi ile en ideal dökülme karşıtı tedavi yöntemlerinden biridir.
 • İncelmiş olan saçların güçlendirilmesi sağlanır.
 • Kıs sürede saç oranında yüzde 30 oranında artış sağlar.
 • Saç dökülmesinde hem kadınlarda hem de erkeklerde yüzde 85 oranında azalma yapar.

Saç köklerinin bulunduğu hücre için solunumu hızlandıran bu lazer ışınlarının uzun vadede saç derisine veya saç dokusuna herhangi bir şekilde zarar verdiğine dair hiçbir bilimsel bulguya rastlanmamıştır. Bu nedenle siz de saç dökülmesinden ve saç tellerinizin incelmesinden rahatsızlık duyuyorsanız son teknoloji lazer makineleri ile gerçekleştirilen saç lazeri tedavimizden gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz.

Uygulama Sonrası Sonuçlar Ne Zaman Görülmeye Başlar?

Saç lazeri uygulaması sonuçları, uygulama yapılan bölgedeki mevcut saç durumu ve foliküllerin potansiyeline göre farklı zaman dilimlerinde gözle görülür bir şekilde takip ed ilebilmektedir. Her insanın saç yapısı, saç kökleri ve genetiği farklı özelliklere sahip olabileceği için uygulama sonuçlarının ne kadar süre zarfında nasıl etki edeceğini net bir şekilde söylemek mümkün değildir. Fakat en kısa sürede etkin sonuçlara ulaşılmasını sağlayan son teknoloji lazer cihazları sayesinde ilk tedavi uygulamasından itibaren saçlarda ciddi seviyede hacim artışı ve saç telinin güçlenmesi görülebilmektedir.

Yeni Nesil Cihazlar İle Kısa Sürede Etkili Sonuçlar

Yeni teknoloji makineler ile kısa sürede sonuçlar almak isteyen kadın veya erkek herkes, güzellik kliniğimize gelerek saç lazeri tedavisine başlayabilmektedir. Saçların daha canlı, daha sağlıklı ve daha parlak bir görünüme kavuşturulmasını sağlayan saç lazeri uygulamalarında herhangi bir ağrı ya da sızı şikayetleri görülmemektedir. Memnuniyet odaklı hizmet sunan güzellik kliniğimizden yararlanarak siz de saç lazeri tedavisine hemen başlayabilir, saçınızı en kısa sürede daha hacimli ve güçlü bir hale getirebilirsiniz.

Saç foliküllerini uyararak seyrekleşen bölgelerde yeni saç tellerinin çıkmasını sağlayan bu uygulamalar profesyonel ekibimizin gözetiminde gerçekleştirilmektedir. En kısa sürede saçların daha hızlı uzamasını ve güçlenmesini destekleyen saç lazeri uygulamasına başlayabilmek için kliniğimizden memnuniyet odaklı hizmet alabilirsiniz. Yeni nesil saç lazeri cihazları ve deneyimli uzmanların güvencesi ile siz de saçlarınızı istediğiniz görünüme kavuşturabilirsiniz.

30 Dakika

10 Seans