Forma

Franksiyonel Termal Sıkılaştırma Nedir?

Forma™ Franksiyonel Termal Sıkılaştırma

Daha genç görünen bir cilde kavuşun.

Cilt görünümünü tamamen değiştirecek daha pürüzsüz ve daha parlak bir cilt yaratın!

Forma Nedir?

Forma cildin derin tabakaların da optimum cilt sıkılaşması sağlamak için radyo frekans teknolojisini kullanır. Radyo frekans enerjisi ciltte uzun soluklu sıkılaşma sağlayacak, yeni kolajen oluşumunu tetikler ve ciltte elastikiyetini arttırır.

Forma Nasıl Çalışır?

Forma klinik çalışmalara dayanan ve sonuçları kanıtlanmış, gelişmiş, tescilli A.C.E kullanarak, derin cilt katmanlarını hedef alan RF enerjisi göndererek çalışır. A.C.E teknolojisi tüm cilt katmanlarını hedef alır ve tedavi edilmemiş hiçbir gölge bırakmaz ayrıca aşırı enerji gönderimi yapmaz. Böylece maksimum ve tutarlı tedavi sonuçları elde edilir.

Forma sizin için uygun mudur?

Forma tüm cilt tipleri için uygundur ve cilt yapılandırması, yenilenmesi, doku eşitsizliği gidermek için non-invaziv bir yöntem arayanlar için uygundur. Hastalar ciltlerinin daha pürüzsüz olduğunu ve kırışıklıklarının kaybolduğunu söylemektedir.

Hangi bölgelerde kullanılabilir?

Forma yüz ve vücut bölgelerinden kullanılabilir. Yüz için yaygın bölgeler alın, kaz ayağı, üst göz kapakları, alt göz kapakları, nazolabial kıvrımlar, çene altı, gülümseme çizgileri ve boyundur. Vücut bölgeleri; kollar (kol sarkmaları), karın ve sıkılaşmaya ihtiyaç duyulan diğer bölgeler.

Ağrı hissedilir mi?

Forma hassas ve derin cilt katmanlarını hedef alan teknoloji ile tamamen ağrısızdır ve nekahat dönemine gerek yoktur. Uygulama bölgesinde hafif kızarıklık meydana gelir ve bir kaç saat içerisinde kendiliğinden kaybolur.

Kaç seans gereklidir?

Altı haftalık bir süre zarfında, haftalık tedaviler tavsiye edilmektedir. Hafif elastikiyet kaybı olan bölgeler tedavi aralıkları daha uzun tutularak daha az seans sayısı ile gerçekleştirilebilir. Uygulama takvimi uzmanın değerlendirilmesine bağlıdır.

Farklı Tedaviler ile Kombinasyon Yapılabilir mi?

Ever, Forma birçok lazer tedavisi, cilt bakımı, enjekte ya da dolgu ile kombine edilebilir. Forma uygulaması ile diğer tedavilerin kombinasyonu uzmanınız ile konuşun.

Fractotal Cilt Bakımı Nedir?

Birçok hasta Fractotal olarak anılan, Forma Fractora cilt yenilenme ve Lumecca foto-yenileme uygulamalarının kombinasyonundan oluşan tedaviyi tercih etmektedir. Fractotal uygulaması ileri seviye cilt yenileme tedavisidir ve cilt elastikiyet kaybı, cilt tonu eşitsizliği, kırışıklıklar ve pigmentasyon dahil birçok cilt problemine çözüm sunar.

30 – 45 Dakika

5 Seans