Bloomea - Zümrüt Işıltısı

Bloomea / Zümrüt Işıltısı tanımı “Cildin olduğundan çok daha parlak ve sağlıklı görünebilmesi için etkili bir uygulama” şeklinde yapılabilmektedir. Bloomea / Zümrüt Işıltısı günümüzde çok tercih edilen bir yöntemdir.

Cilt sağlığı önemsenmesi gereken konular arasındadır. Ancak bazı durumlarda cilt sağlığı ihmal edilebilmekte ve estetik açıdan sıkıntılı bir görünüme yol açabilmektedir. Örnek olarak havanın çok soğuk ya da çok sıcak olması, stres, genetik yapı ve olumsuz beslenme şartları cildi kötü şekilde etkileyebilmektedir. Bu etkenlerin bu kadar fazla olması aranan çözümlerin de fazla olmasını gerektirmektedir. Bireyler ciltlerini düzene sokabilmek için çoğu zaman kremlerden ve farklı kimyasallardan yararlanmaktadır. Ancak Bloomea uygulaması kremlerden çok daha etkili sonuçlar verebilmektedir.

Bloomea yenilikçi cilt yenileme işlemi dizayn ve inovasyon ödüllerine sahiptir. Fransızlar tarafından üretilen ve kullanılan bu yöntem Türkiye’ye de gelmiştir. Yaklaşık 10 yıllık bir geçmişe sahip olan yöntemle doğal bir güzellik kazanmak mümkündür. Buna ek olarak geçmiş zamanlardan kalan yara ve izlerin giderilebilmesi de Bloomea sayesinde mümkün olabilmektedir.

Uzmanlarımız tarafından önerilen bu yöntem, oldukça yenilikçi ve modern bir bakış açısına sahiptir. Gençleştirme yöntemi olarak da bilinen Bloomea, oldukça hijyenik bir uygulamaya sahiptir. Bunun nedeni işlemin uygulanmasını sağlayan başlığın tek kullanımlık olmasıdır. Dolayısı ile her bir işlemde eski başlık çıkarılarak atılmakta ve yeni başlık cihaza takılmaktadır.

Bloomea / Zümrüt Işıltısı Makro Eksfoliasyon

Bloomea / Zümrüt Işıltısının uygulama adımları arasında eksfoliasyon aşaması ilk sırada yer almaktadır. Her seans için ayrı bir uçtan yararlanılmaktadır. Bu işlem sterilizasyon için önemli bir koşuldur. Bu bağlamda zümrüt uçların yenilenmesine özen gösterilmektedir.

Bloomea zümrüt cihazı çalışmaya başladığı ilk andan itibaren yüksek bir frekans yaymaktadır. Bu sayede tek kullanımlık granüllü uçlar eksfoliasyon yüzeyine etki edebilmektedir. Cilt yüzeyinde yer alan düzensizlikler bu cihazla ilk andan itibaren yok edilmeye başlanacaktır. Yok etme sırasında tek bir aşama yeterli gelmeyecektir. Bu nedenle cilt üzerindeki her bir katman için ayrı bir aşama uygulanmaktadır. Tamamen acısız ve ağrısız olarak uygulanan işlemde ağrı hissi yoktur. Uygulama sırasında bireylerin hissettikleri tek şey hafif bir sürtünmedir.

Uygulamanın ilk aşamaları hafif gelecektir. Sonrakiler ise biraz daha fazla hissedilebilecektir. Seanslar, cildi bir sonraki aşamaya hazırlayacak düzeylerde uygulanmaktadır. Hazırlama işleminin en temel amacı uygulama bitiminde en verimli sonucu almaktır. Hazırlama işlemine verilen genel ad Bloomea zümrüt ışıltısı eksfolikasyondur.

Bloomea / Zümrüt Işıltısı Mikrovibrasyon

Zümrüt ışıltısında mikrovibrasyon ikinci aşama olarak uygulanmaktadır. Zümrüt uçların eksfoliasyon uçlarından sıyrılması bu aşama sırasında gerçekleşmektedir. Alttaki silikon tabaka mikrovibrasyon aşamasında açığa çıkmaktadır. Aşama sırasında yüksek oranda elastin, hyaluronik asit ve kolajen kullanılmaktadır. Tüm bu maddeler tek bir kremde birleştirilerek cilt üzerine uygulanmaktadır. Bilindiği şekilde bu maddeler, cildin esnek bir yapıya sahip olması için ihtiyaç duyacağı temel kaynaklardır.

Cilde yukarda yer alan maddelerin uygulanması sonucunda frekansı yükseltilen vibrasyon terapisine başlanabilmektedir. Bu işlem önceki işlemden daha yoğun geçecek bir işlemdir. Bunun nedeni cildin en derinine hitap edebilmesidir. İşlem sırasında yüksek frekans verilmesindeki amaç ise kolajen ve elastin maddelerinin desteklenmesidir.

Bloomea / Zümrüt Işıltısı Işık Terapisi

Zümrüt ışıltısında ışığın kullanımı 633 nm dalga boylarında yapılmaktadır. Bloomea / Zümrüt Işıltısı seansları uygulandıkları süre boyunca kırmızı bir led ışık yaymaktadır. Bu led ışıklar eksfoliasyon ve vibrasyon şekilde cildi yenilemektedir. Bu sayede cildin kontrollü olarak oluşturduğu hasarlar giderilmekte ve iyileşme sağlanmaktadır. Işık terapisinde tek seans ortalama yarım saat sürmektedir.

İşlemin Faydaları

Bloomea / Zümrüt Işıltısı işleminin cilt üzerindeki faydaları aşağıda maddeler halinde ifade edilmiştir:

  • Zümrüt ışıltı uygulaması giriş kısmında da belirtildiği üzere deri yüzeyindeki hasarların giderilmesini sağlamaktadır.
  • Cildin doğal bir ışıltı kazanması bu uygulama sonucundadır.
  • Ciltte var olan rahatsız edici görünümler işlem sonucunda ortadan kaldırılmaktadır.
  • Cilt tonu eşitsizliklerinin giderilmesi zümrüt ışıltı cihazı ile mümkündür.
  • Uygulama sırasında gözenekler sıkılaşmakta, cilt gerilmekte ve insanlara istedikleri şekilde görünmeleri fırsatı tanınmaktadır.
  • Ciltte dönemsel olarak ya da kalıcı şekilde ortaya çıkan çatlaklar bu yöntem sayesinde giderilebilmektedir.
  • İnsanların cerrahi işlem sonucunda ciltlerinde oluşan yara izleri de Bloomea cihazının alanı arasındadır.

Bloomea / Zümrüt Işıltısı Seans Detayları

Seans sayıları hakkında net verilerden bahsetmek mümkün değildir. Bunun nedeni Bloomea ışıltı uygulamasının her bir cilt için farklı seanslarda uygulanmasıdır. Kişilerin geçmiş dönemde yaşadıkları rahatsızlıklar ve bu rahatsızlıkların boyutları seansların sayı ve aralıklarını etkileyebilmektedir. Bu bağlamda değişimlerinin asıl nedenin kişilerin kendisi olduğu söylenebilmektedir.

Ancak genel olarak seanslar hakkında bilgi verilecek olur ise uygulamanın ortalama 4 ya da 5 seans sürebileceği söylenebilmektedir. Kalıcı ve gözle görülür sonuçların elde edilebilmesi için uzmanlarımız tarafından yapılan planlara harfiyen uyulmalı ve seanslara aksatılmadan devam edilmelidir.

Genel olarak 4 ya da 5 seanstan oluşan bu uygulamanın uzunluğu yarım saat ile bir saat arasında değişmektedir. Seansların uzunluklarını etkileyen en temel faktör kişilerin ihtiyaçlarıdır.

Seanslar hakkında insanların en çok merak ettiği konulardan biri de acı durumudur. Seansların hiçbirinde acı ya da ağrı hissi oluşmamaktadır. İnsanlar yalnızca basit düzeyde bir sürtünme hissi yaşayacak ve işlem tamamlanacaktır.

Bloomea / Zümrüt Işıltısı Kimler İçin Uygundur?

Uygulamanın en uygun olduğu bireyler arasında cilt kalitesini artırmak isteyen insanlar ve gözeneklerini daha sıkı bir hale getirmek isteyenler yer almaktadır. Bunlara ek olarak cildinde doğal bir ışıltı meydana getirmek isteyen kişiler de bu uygulamadan yararlanabilmektedir. Cildinde farklı renk tonları barındıranlar ve bu tonları bir düzene koymak isteyenler Bloomea zümrüt cihazı sayesinde isteklerini gerçekleştirebilmektedir.

Uzmanlarımız sizlerin ihtiyaç ve isteklerinize bağlı olarak profesyonel bir ışıltı hissi yaratacaktır. Cildinizde yer alan lekelerin görünümünü yok etmek, cildinizi olduğundan daha sıkı göstererek daha genç görünmek isterseniz uzmanlarımıza danışabilirsiniz. Uygun fiyat aralıklarında verilen cilt hizmetlerimiz sayesinde hem kadın hem de erkeklere hitap etmekteyiz.

Yaşlanmaya bağlı kırışıklıkların en minimal düzeye indirilmesi Bloomea zümrüt ışıltısı uygulaması sayesinde gerçekleştirilebilmektedir. Özellikle yüz, boyun, dekolte ve el gibi alanlarda oluşan sorunlar bu cihaz ile giderilebilmektedir. Yoğun bir şekilde kilo alıp verme ya da hamilelik sonucunda ortaya çıkan çatlakların da çözüm yöntemi aynı cihazdır. Eğer siz de sözü edilen bu güzellik arayışı içerisinde iseniz Bloomea işlemini tercih edebilirsiniz.

Bloomea / Zümrüt Işıltısı uygulamaları hakkında net fiyat bilgisi vermek mümkün değildir. Bunun nedeni fiyatların bireylere uygulanan işlemlere bağlı olarak değişiklik göstermesidir. Kombine şekilde farklı uygulamalarla birleştirilebilen Bloomea uygulamaları hakkında en detaylı verilere ulaşmak için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Zümrüt ışıltısı mucizesi için bizlerden destek alabilirsiniz.