OXYjet CryO2 Power

OXYjet CryO2 POWER Bakımı Nedir?

Dünyada bir benzeri daha bulunmayan OXYjet CryO2 POWER bakımı; Anti-aging, Anti pigmentasyon ve Anti akne bakımlarının yapılabildiği, %98 saflıktaki basınçlı oksijenin, cildi 10°C’ye kadar soğutarak, yapılan tedaviye uygun OXYjet CryO2 POWER ürünlerini soğuk oksijenle birlikte cilt altına indirme uygulamasıdır.

Soğuk basıncın ciltte sıkılaştırıcı ve stimulasyonu artırıcı etkisi tıpta ödem giderme ve inflamasyonu azaltma amacı ile çok çeşitli cilt tedavilerinde kullanılmaktadır. Konsantre oksijenin ciltte oluşturacağı etki ve OXYjet CryO2 POWER sistemi ile birlikte kullanılmak üzere formüle edilmiş özel içeriğe sahip bakım kitlerinin olumlu etkisi ile ciltte arzu edilen, mükemmel sonuçlara ulaşmak mümkün olmaktadır.

OXYjet CryO2 POWER uygulamasından ne beklemeliyim?

Patentli BODE OXYjet CryO2 POWER sistemi ile yapılan uygulamaların ardından cildinizin nem oranı ve kalitesi %100 artacaktır. Ayrıca uygulamalar sırasında kullanılan, çok özel ürünlerin içeriklerinde yer alan aktif maddelerin ciltte depolanması ile cildiniz canlanarak daha güzel bir görünüme kavuşacaksınız. Tüm yüz, özellikle göz ve dudak çevresi, boyun, dekolteye etkili uygulamalar yapmanın mümkün olduğu bu sistem sayesinde ‘göz kamaştırıcı’ bir görünümün sahibi olacaksınız.

OXYjet CryO2 POWER bakımının sonuçları nelerdir?

 • Kırışıklıkları doldurur.
 • İnce ve derin kırışıklıkları azaltır.
 • Pigment/leke sorununun çözümünde etkilidir.
 • Akneli, problemli ciltlerde tedavi edici olumlu etkiye sahiptir.
 • Cildin kalitesini artırır.
 • Cildin nem miktarını artırır.
 • Cildin hücre üretimini, kan ve lenf dolaşımını hızlandırır.
 • Soğuk oksijenin olumlu etkisi ile ciltte lifting etkisi meydana gelir.
 • Ciltte hassasiyete bağlı oluşmuş kızarıklıkları yok eder.
 • Cilde sağlıklı, parlak, mükemmel bir görünüm kazandırır.

Kişiye özel NORA BODE bakım kitleri ile uygulamanın etkisini artırın!’

OXYjet CryO2 POWER ile hangi bakımları yapmak mümkündür?

 • 35 yaş altı koruyucu ve nem verici Anti-aging bakımı
 • 35 yaş üstü kırışıklıkları gidermeye ve yüz ovalini belirginleştirmeye yönelik Anti-aging bakımı
 • Anti-Akne, aktif akneleri tedavi etmeye yönelik bakım
 • Anti-Pigmentasyon, cilt lekeleri gidermeye yönelik bakım

OXYjet CryO2 POWER bakımında kullanılan NORA BODE ürünleri nelerdir?

Bu sistemde, kullanılan ürünler, büyük önem taşımaktadır. Sizin için uygun ürünün uzman tarafından belirlenmesinin ardından:

 • SKIN VOLUME KiT veya AGE CONTROL KiT: Anti-aging amaçlı uygulamalar için
 • ANTI-PIGMENT KiT: Ciltteki lekelerin giderilmesine yönelik uygulamalar için
 • ANTI-AKNE KiT: Akne tedavisi amaçlı uygulamalar için uygun bakım kiti seçilerek kişiye özel bakımlara başlanabilir. Kitlerin içerisinde 3 uygulama sırasında kullanılacak profesyonel ürünler ile bakımları destekleyen ev bakım ürünü mevcuttur.

OXYjet CryO2 POWER ile birlikte farklı markaların cilt bakım ürünleri de kullanılabilir mi?

NORA BADE markalı ürünler bu sistem ile kullanılmak üzere özel olarak geliştirilmişlerdir. Moleküler yapıları oksijene benzer. OXYjet ve CryO2 uygulamaları sırasında bu özelliklerinden dolayı ürünlerin epidermisin en alt tabakasına inmesi mümkün olmaktadır. Ürünler ciltte alerjik reaksiyon yaratmazlar. Farklı bir ürünle yapılan tedavilerde kullanılan ürünler Nora Bode tarafından uyumluluk testinden geçirilmediği için sonuç konusunda herhangi bir yorum yapabilmek mümkün değildir.

OXYjet CryO2 POWER’da kullanılan ‘cool lifting’in etkisi nedir?

CryO2 POWER uygulaması ‘soğuk’ bir uygulamadır. Bu uygulama sırasında cilde soğuk ve tazeleyici etkiye sahip oksijenle birlikte uygulama başlığına takılan CryO2 ampulü uygulanır. Bu özel ‘soğuk’ uygulamanın olumlu etkisi ile de cilt sıkılaşır, canlanır ve yüz ovali belirginleşir.

Uygulama esnasında neler hissedilir?

Çok rahatlatıcı ve konforlu bir bakımdır. Hissettiğiniz sadece hafif pulseli basınç ve soğutulmuş oksijenin cilde verdiği rahatlatıcı histir.

Bakımlara kaç seans devam etmek gerekmektedir?

Uygulamayı yapacak uzmanın önerisi doğrultusunda seans sayıları belirlenmekle birlikte tavsiye edilen minimum 3 seans olması gerekliliğidir. Ayda bir koruma seansı yaptırarak uygulamanın olumlu etkisinin daha uzun sürmesine yardımcı olabilirsiniz.

*Sistemin etkinliği Fraunfhofer Institute for Biomedical Technology tarafından kanıtlanmıştır.

OXYjet CryO2 POWER uygulamasının aşamaları nelerdir?

Benzersiz OXYjet CryO2 POWER uygulaması farklı etkilere sahip çok özel 4 uygulamadan oluşmaktadır:

 • Oxydiamond-peeling: Konsantre oksijen ve değişik ebatlara sahip elmas peeling başlıkları ile cildin stimulasyonu artırılarak ölü deri tabakasının atılması sağlanır. Uygulama sırasında epidermisin alt tabakalarında hücre bölünmeleri meydana gelir ve bunun sonucunda da cilt kaybettiği genç görünümüne yeniden kavuşur.
 • OxyCryO2-Cool Lifting: Soğuk etkili, tazeleyici aktif maddeler içeren ‘kokteyl’ özel başlığı ile cilde uygulanır. Soğuk basınç cildi sıkılaştırır, stimulasyonu artırır, ödemi azaltır, hassasiyeti giderir. Uygulamaya oksijen eklendiğinde ise gözenekleri sıkılaştırır, ciltteki kızarıklığı giderir ve yüz kontürünü belirginleştirir.
 • Oxyjet-basınçlı oksijen enjeksiyonu: Özel formüle sahip kozmetik ürünler yüksek basınçlı oksijen yardımı ile epidermisin alt tabakalarına gönderilir. Uygulamanın sonucu olarak cildin zamanla azalan depoları bu özel aktif maddelerle dolar. Ayrıca cilt sıkılaşır, toparlanır, pigment ve akne problemleri de kullanılan ürünlerin içeriğine bağlı olarak, ortadan kalkar. Basınçlı oksijen cildi canlandırır, enerji verir. Daha sağlıklı ve tazelenmiş bir görünüm kazanılmasına yardımcı olur.
 • Oxyspray-oksijen spreyi: sprey yardımcı ile cilde püskürtülen oksijen cildi ferahlatırken artan stimulasyon ile cildin bağışıklık sistemi kuvvetlenir. Mikrodermaabrazyon ya da agresif peeling sonrası ciltte oluşan tahribatı sakinleştirerek cildin iyileşme süresini hızlandırır. Uygulama sırasında NORA BODE fluid sprey kullanıldığı takdirde cildin nemlendiği, pürüzsüz, tazelenmiş güzel bir görünüme kavuştuğu görülebilir.
 • Oxyinhalation-oksijen solunumu: %98 saflıktaki oksijen, solunum maskesi yardımıyla iç organlardaki oksijen miktarını yükseltir.

100 Dakika