Accent Prime

Accent Prime Nedir?

Accent Prime sayesinde vücudun farklı bölgelerinde selülit tedavisi ve bölgesel zayıflamada yüz güldüren sonuçlar almak mümkün olmuştur. Accent Prime yönteminde hem Ultrason hem de Radyo frekans teknolojisi birleştirilerek kullanılmaktadır. Kişiye özgü sonuçlar veren bir uygulamadır. Patentli bir teknoloji kullanıldığı için güvenilirdir ve gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Alma Lazer’in patentli Unipolar teknolojisi kullanılmıştır. Cildin farklı derinliklerinde yer alan dokularının ısıtılması esasına dayanan bir çalışma sistemi vardır. Odaklı derinlik kontrolü ile birlikte hastanın özelliklerine göre tedavi ayarlanır. Tedavi ayarlanırken hastanın cilt türü, tedavi edilen derinin kalınlık miktarı, endikasyona dikkat edilmektedir.

Accent Prime Vücudun Hangi Bölgelerinde Uygulanabilir?

Accent Prime uygulanan vücut bölgeleri hemen her yerdir. Selülitlerin yoğun olarak gözlemlendiği bacak bölgesi, karın bölgesi ve basenler başta olmak üzere kol altları ve sırt bölgesinde sıklıkla uygulanmaktadır. Yaş alınmasıyla birlikte kol, omuzlar ve sırtta yer alan cilt sıkılığını kayıp etmeye başlar. Daha fazla yağ dokusu oluşur. Bu da istenmeyen bir görünüme neden olur. Accent Prime etkili uygulaması sayesinde bu görünüme veda etmek mümkündür. Ultrasonik dalgalar sıkı kollara ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmanızı sağlar.

Mide ve karında da bu cihazla harika sonuçlar elde edilmiştir. Mide vücudumuzda yer alan en hassas bölge olarak bilinir. Accent prime sayesinde karın bölgesinde bulunan yağ dokusuna veda edilebilir. Sıkı, esnek bir cilde sahip olursunuz. Beliniz de incelir.

Yüz ve çevresinde kolajen liflerinin azalmasına bağlı olarak sarkmalar olabilir. Accent Prime bu sarkmaları toparlar. Cildin esnek kalmasını sağlar. Yağın azalmasına yardımcı olur. Kısa sürede yüz güldüren sonuçlar elde edersiniz. Şu bölgeler için Accent Prime tercih edebilirsiniz:

 1. Kol altı,
 2. İç bacak,
 3. Sırt,
 4. Bel,
 5. Uyluk,
 6. Kalça,
 7. Basen,
 8. Karın,

Accent Prime Odaklı Derinlik Kontrolü Nedir?

Accent Prime Odaklı Derinlik Kontrolü kullanılan teknolojiye verilen isimdir. Hedef dokuda ısınmaya neden olan bu teknoloji tedavinin derinliğini hassasça belirler. Kullanıcıların optimum sonuçları alması mümkün olur. İstenilen derinlik ayarlanabilir. Derin ve yüzeysel tedavi yaklaşımları bu teknoloji sayesinde mümkün olur. eğer daha etkili sonuçlar almak isterim derseniz uzmanınıza danışarak kombine tedaviler uygulayabilirsiniz. Diğer tedavi yöntemleri ile uygulanması halinde daha kalıcı ve daha kısa sürede sonuçlar almak mümkün olur.

Accent Prime Kullanım Alanları Nelerdir?

Accent prime kullanım alanları şu şekilde sıralanabilir:

 1. Selülit Tedavisi,
 2. Cilt yenileme,
 3. Cilt elastikiyetini artırma,
 4. Cilt sıkılaştırma,
 5. Cilt kalitesini artırma,
 6. Bölgesel zayıflama ve bölgesel yağ azaltımı,
 7. Vücut sıkılaştırma,
 8. Bölgesel yağların azaltılması,
 9. Vücut şekillendirme için kendinizi Accent Prime ellerine bırakabilirsiniz.

Accent Prime Avantajları Nelerdir?

Accent Prime avantajları şu şekilde sıralanabilir:

 1. 4 mevsimde tedavi imkanı sunar.
 2. Bütün cilt tipleri tarafından tercih edilebilir.
 3. Ağrısızdır.
 4. Yan etkisi yoktur.
 5. Kademeli ısıtma yapılabilir.
 6. Entegre soğutma sistemi ile çalışır.
 7. Hasta konforundan ödün verilmez.
 8. Kısa uygulama süresine sahiptir.
 9. Gıdı, kol içi gibi dar bölgelerde uygulama yapmak için özel aplikatörleri vardır.
 10. Hızlı ve kullanımı kolay teknolojisi vardır.
 11. Odaklı derinlik kontrolü ile gelir.
 12. Özelleştirilebilir tedaviler yapılmasını sağlar.
 13. Uzun süre kalıcılığını koruyan sonuçlar elde edersiniz.
 14. Başarısı bilimsel olarak test edilmiştir.
 15. Aynı seansta çoklu tedavi yapma imkanını sunar.
 16. FDA onayı bulunur.
 17. Uygulama sonrasında özel bir bakım yapmanız gerekmez.
 18. İyileşme süreci gerekmez.
 19. Öğle arasında bile yapılabilir.
 20. Hasta sosyal hayatına hemen dö

Accent Prime Nasıl Çalışır?

Accent Prime çalışma prensibi en son teknolojik gelişmeleri içermektedir. Yeni nesil vücut şekillendirme sistemi hem ultrason hem de radyo frekans teknolojisine dayanmaktadır. Her iki teknolojinin aynı sistemde birleşmesi başarılmıştır. Cilt sıkılaştırmadan selülit tedavisine kadar geniş uygulama alanı bulunur. Accent Prime homojen çalışma prensibine sahiptir. İnatçı yağların giderilmesini sağlar. Dokuda derin termal ısıtma sağlanır. Güçlü kombinasyon sayesinde güçlü sonuçlar elde edilebilir. Gerekli olan seans sayısı da azalmış olur. 300 Watt a kadar çıkabilen kapasite vardır. Ayrıca aynı anda öz direnç uyumu yüksektir. Minimum enerji kaybı söz konusudur. Her uygulamada maksimum güç elde edersiniz. Etkin bir şekilde vücut empedansı ortadan kısa sürede kalkmış olur.

Bölge Başına 45-60 Dakika

4 Seans