Accent Prime

Accent Prime Nedir?

Özellikle bacak, kol ve karın bölgelerinde kısa sürede yüz güldürücü sonuçlar veren AccentPrime, patentli özelliklerinin yanı sıra ileri seviye Ultrason (US) ve Radyo-Frekans (RF) teknolojilerinin birleşimi sayesinde, daha kişiye özel daha etkin sonuçlara olanak sağlıyor.

Peki bu patentli teknolojiler nedir?

Odaklı Derinlik Kontrolü

Alma Lazer’in patentli Unipolar teknolojisi, cildin çeşitli derinliklerindeki dokuların odaklı, güvenli ve derinlemesine ısıtılmasını sağlıyor. Odaklı Derinlik Kontrolü sayesinde hastanın cilt tipine, tedavi edilen alandaki derinin kalınlığına ve endikasyona göre tedavi uyarlanabilmekte ve kişiye özel tedaviye olanak sağlanmaktadır.

Yağ Hücre Seçici (Soğuk Shear Wave ™ ve Sıcak Ultrason)

Accent Prime’ın bir diğer patentli Yağ Hücre Seçici teknolojisi, yağ hücrelerine odaklanarak çevredeki dokulara hiçbir zarar vermez. Yağ hücresi membranları kademeli bir şekilde bozularak, depolanmış yağın serbest kalması sağlanır. Serbest kalan yağ hücreleri daha sonra lenfatik sistem yoluyla vücuttan atılır.

Mikroplasma ™

Microplasma teknolojisi, cildin ısıtılması kaydıyla yenilemesini sağlar. Odaklanmış Radyo-Frekans enerjisinin kontrollü bir şekilde iletimi sayesinde, çevredeki dokuları sağlam bırakılırken yağ dokuları tedavi ediliyor. Bu sayede epidermis canlandırılıyor ve cildin daha hızlı iyileşmesi sağlanabiliyor.

Kısaca özetlemek gerekirse; ultrason enerjisi, tedavi edilen alan boyunca homojen olarak dağılarak inatçı yağ hücrelerini etkin bir şekilde bozuyor. Hemen akabinde uygulanan Radyo-Frekans enerjisi ise dokuda derin termal ısınma sağlayarak daha konsantre bir tedaviye olanak sağlıyor. Bu benzersiz kombinasyon, tedavi süresi ve seans sayısını azaltırken daha güçlü sonuçlar elde etmemize yardımcı oluyor.

Arzuladığınız kıvrımlara kısa sürede zahmetsizce sahip olmak için hiçbir zaman geç değil!

Uyglama Süresi

Bölge Başına 45-60 Dakika

İletişim Formu