Nucleofill (Dna Işıltısı)

Dna ışıltısı cildin gençleşmesini ve cildin koruma altına alınmasını sağlar. Saf jel, enjekte edilebilir özelliktedir ve yan etki görülmesi çok nadirdir. Emilebilir bir forma sahiptir. Ciltte esnekliği artırır ve hacim kayıplarını giderir, ton eşitsizliklerini ortadan kaldırır. Kırışıklık tedavisi için de kullanılmaktadır. Güçlü nemlendirme sağlar. İçinde nükleotitin uzun zincir fragman yapısı vardır. Bu yapı sayesinde suya bağlanma kapasitesi artmış olur. Hücresel sağlığın garanti altına alınması için bilinen en iyi yöntemler arasında yer alır. Serbest radikallare karşı koruma etkisi vardır. İşlem sonrası anti oksidadif etki elde edebilirsiniz. İçerisinde yer alan maddeler cildin nem kazanmasını ve gerginliğini sağlar. Bu ürünle siz de daha genç ve güzel görünen bir cilde sahip olabilirsiniz.

Nucleofill (Dna Işıltısı) Kaç Seans Yapılır?

Nucleofill (Dna Işıltısı) seans sayısı herkes için aynı olmayacaktır. Cilde yavaş ve sürekli bir etki sağlayan bu ürün, ortalama 3-4 seans uygulanmaktadır. Etkili bir yöntemdir ve sonuçları her seans sonrasında fark edebilirsiniz. Deri altı dokuların uyarılmasını sağlar ve dokuların deriye geri kazandırılmasını sağlar. Uzman kişiler tarafından uygulama yapılması gerekir. Tedavi süresi 1 seneye kadar yayılabilir. Kişinin cilt durumu ve diğer koşullar değerlendirmeye alınarak ne kadar süre uygulama yapılacağı ve kaç seans işlem yapılması gerektiğine karar verilmiş olur.

Nucleofill (Dna Işıltısı) Etkisi Ne Kadar Kalıcı?

Nucleofill (Dna Işıltısı) etki süresi uygulama yapılan bölgeye ve cilt özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. İşlem etkisi ortalama 6 ay boyunca devam etmektedir. Eğer ek yapılırsa bu etki bir seneye kadar uzayabilir. Etkisini yavaş gösterse de uzun süreli koruma sağlar. Erkek ve kadınlarda uygulanması mümkündür. El, boyun, dekolte ve yüz gibi bölgelere sıkça uygulanmaktadır. Sağlıklı bir görünüm elde etmenizi sağlar. Uygulama yapılan bölgede gözle görülür sonuçlar elde edersiniz. Her bir seans sonrasında etkileri daha iyi görmeye başlarsınız. Altı ayın sonunda işlemin tekrar edilmesi halinde kalıcılık süresi 6 aydan daha uzun sürer.

Nucleofill (Dna Işıltısı) Fiyatları Ne Kadar?

Nucleofill (Dna Işıltısı) fiyatları işlem yapılacak olan bölge, kullanılacak olan saf jel miktarı, seans sayısı ve seans süresi gibi etmenlere göre değişkenlik göstermektedir. Sabit bir fiyattan söz etmek mümkün değildir. Fiyat almak isteyen kişilerin uzmanlar tarafından muayene edilmesi gerekir. Hastanın cilt özellikleri, yaşı, elde etmek istediği sonuçlar, kullanılacak olan jel miktarı vb. gibi etmenlerin tümü bir bütün olarak değerlendirmeye alınır ve buna göre kişiye fiyat verilir.

Nucleofill (Dna Işıltısı) Ciltte Nasıl bir Etki Yaratır?

Nucleofill (Dna Işıltısı) ciltte etkisi canlılık, gençleşme, dolgunluk olarak 3 kelime ile tanımlanabilir. Yaşlanma ile birlikte ciltte hacim kayıpları, yer çekimi etkisi ile sarkmalar ve buna benzer istenmeyen durumlar meydana gelebilir. Bu durumlar kişide öz güven zedenlenmesinden diğer psikolojik sorunlara varan ciddi durumlara yol açabilir. Nucleofill (Dna Işıltısı) sayesinde kişiler arzu ettikleri cilt görünümüne sahip olabilir. Çevresel faktörlerden dolayı eskiyen cilt, Nucleofill (Dna Işıltısı) sayesinde eski haline geri döner. Cilt sağlıklı bir görünüme kavuşur. Cilde estetik bir görünüm katmakla birlikte cilt gergin de olur. Sarkmalar ve kırışıklıklar ortadan kalkar. Yaşlanma sürecini yavaşlatır.

Nucleofill (Dna Işıltısı) Faydaları Nelerdir?

Nucleofill (Dna Işıltısı) faydaları aşağıdaki gibi sıralanabilir:
 • Serbest radikalleri yok eder.
 • Cildin gençleşmesini sağlar.
 • Cildi yeniler.
 • Cildin nem dengesini sağlar.
 • Sarkmaları toparlar.
 • İnce kırışıklıkların açılmasını sağlar.
 • Cilt rengini eşitler.
 • Cilt elastikiyeti artar.
 • Cilt direnci artar.
 • Bio uyarıcı etki ortaya çıkar.
 • Deri altındaki dokuları uyarır.

Nucleofill (Dna Işıltısı) Alerjiye Neden Olur mu?

Nucleofill (Dna Işıltısı) alerjiye çok nadir neden olur. Dünyanın dört bir yanında uygulanan, güvenli, etkisini kısa sürede gösteren bir işlemdir. Kişilerin uygulamadan hemen sonra normal hayatına dönmesi mümkündür. Yatış süresi ya da dinlenme gerekmez. Kişiler öğle arasında bile seanslarını tamamlayarak hayatlarına geri dönebilirler. Tek bir seanstan sonra etki görülmeye başlar. Daha sonra yavaş yavaş etkiler artar. Cildi koruma altına alır. İşlem sonrasında kişi adeta yaşlanma sürecini en aza indirir. Nem, koruma, direnç ve canlılık sağlaması nedeniyle çok sevilir.

Nucleofill (Dna Işıltısı) Yaptıranlar Memnun mu?

Nucleofill (Dna Işıltısı) yaptıranlar işlem sonucundan memnun kaldıklaroını dile getirmektedirler. Cildin yaşlanmasına neden olan zararlı uyaranları engelleyen bu yöntem, cilt sarkmaları, cilt liflerinde azalma gibi durumlarla savaşmaktadır. Nucleofill (Dna Işıltısı) içinde yer alan özel madde cildin içinin doldurulmasını sağlar. Bu sayede cildin esnekliği geri kazanılmış olur. Tek bir seans uygulamadan sonra bile işlemi yaptıran kişilerin ciltlerinde yapılan analiz sonuçları yüz güldüren niteliktedir. Cilt esnekliği ve nem konusunda bu yöntem yüzde 21 oranında tek seansta etki göstermiştir. Birbirini takip eden aralıklarla 45 yaşın üzerinde hastalar için ortalama 3 seans işlem yapılması yeterli görülmektedir. Dna ışıltısı ile daha genç görünen, nemli ve canlı bir cilt mümkün!

Nucleofill (Dna Işıltısı) Her Cilt Tipi için Uygun mu?

Nucleofill (Dna Işıltısı) uygulamasında cilt tipi  önem taşımıyor. Yani her cilt tipine sahip olan insan, bu uygulama sayesinde daha iyi görünen sağlıklı bir cilde kavuşabiliyor. Bağışıklık tepkisi olmayan bir üründür. Yani bu durum DNA parçası ve antijen-antikor tepkimesi olmadığı anlamına geliyor. Alerjen ve dokuda herhangi bir zararlı tepkime görülmesine neden olmuyor (somon alerjisi hariç). Bu özelliği ile Nucleofill (Dna Işıltısı) için bio uyumlu terimi kullanılıyor. Kuru, karma, kırışık, lekeli vb. nasıl bir cilt türünüz olursa olsun dert değil. Nucleofill (Dna Işıltısı) sayesinde cildinizdeki sorunlardan kurtulabilir, harika görünen bir cilde hemen sahip olabilirsiniz.

Nucleofill (Dna Işıltısı) İşlemi ve Somon DNA’sı

Nucleofill (Dna Işıltısı) somon DNAsı gücünü kullanarak hareket eder. Somon DNAsı içinde PDRN (polideoksiribonükleotid) bulunur. Ancak Nucleofill (Dna Işıltısı) zincirlerinin daha uzun yani daha etkili olduğu bilinmektedir. Zaten cilt üzerinde bu kadar kısa sürede etkili olmasının nedeni de budur. Polinükleotidler ciltte daha uzun süre kalır ve iyileşirken adeta bir destek yapısı görevini görür. Mükemmel bir cilt yenilenme etkisi için nemlendirme sağlar. Serbest radikaller temizlenirken biyo uyarıcı etkisi daha uzun süre kalıcılık için özel olarak planlanmıştır. Polinükleotidler, DNA tarafından türetilmiş olup onların alt elemanları olarak bilinirler. Güvenli olan bu maddeler ısıya karşı dayanıklıdır ve kesinlikle herhangi bir yan etki meydana gelmesine neden olmazlar.

Nucleofill (Dna Işıltısı) ve PDRN

Nucleofill (Dna Işıltısı) PDRN etken maddesi ile işlem yapar. Yaşlanma karşıtı etkisinin dışında saç tedavilerinde de kullanıldığı bilinmektedir. Güçlü ve kalıcı rejeneratif özellikleri ilet tercih edilmektedir. Dna ışıltısı konsanstre PDRN içermektedir. Kullanımı sırasında ya da sonrasında istenmeyen reaksiyonlara neden olması çok nadirdir. Bu nedenle herkes tarafından tercih edilmesi mümkündür.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir