Jalupro

Jalupro gençlik serumu içerisinde hyalüronik asit bulunduran ve birçok vitamine yer veren bir mezoterapi türüdür. Cildin gençleşmesi ve daha elastik bir yapı kazanması hedeflenerek uygulanır. Uygulama yöntemi oldukça basittir ve en fazla 2-4 seans içerisinde Jalupro uygulaması tamamlanır. Jalupro kişiye özel yöntemler ile uygulanan ve uzmanlarımız tarafından yönetilen bir süreçtir. Seans sayısı kişinin sağlık durumuna göre uzmanlarımız tarafından belirlenir. Ergenlik dönemini tamamlamış herkes Jalupro işlemini yaptırabilir.

Jalupro Gençlik Serumu Nedir?

Jalupro gençlik serumu farklı amaçlar için kullanılan bir mezoterapi yöntemidir. Jalupro uygulanmasının yapılma amaçları şunlardır:

 • Cildin kuruluğunu engellemek
 • Daha parlak bir cilt elde etmek
 • Cildin sarkmasını önlemek
 • Cildin elastik yapısını kazanmasını sağlamak
 • Cildin beslenmesini sağlamak
 • Kırışıkların giderilmesini sağlamak
 • Matlaşmayı önlemek

Jalupro içerisinde yer alan maddeler, sağlıklı maddelerdir. Öyle ki Jalupro gençlik serumu aynı zamanda vitamin dolgusu olarak da bilinir.

Jalupro Gençlik Serumu Nasıl Uygulanır?

Jalupro gençlik serumunun uygulanması yüz bölgesinde cilt içine enjekte edilerek yapılır. Enjekte etmeden önce lokal anestezi uygulanır ve kişiler herhangi bir acı hissetmezler. Ameliyatlar gibi zorlu ya da iz bırakan yöntemler değildir. Kısa süre içerisinde kişiler günlük hayatlarına dönebilirler. Sadece yaptırıldıktan sonra ilk 1 gün dikkat etmek gerekir ve sonrasında standart yaşama kolayca dönülmesi sağlanır. Jalupro gençlik serumu yapıldıktan sonra kişilerin ciltlerini güneşten korumaları önerilir.

Jalupro Gençlik Serumunun Yararları Nedir?

Jalupro gençlik serumunun yararları arasında öncelikle genç bir görünüm kazandırılması yer alır. Bir cildin daha genç görünmesi ise sağlıklı, lekesiz, parlak ve kırışıksız olması ile sağlanır. Jalupro gençlik serumunun yararları arasında özellikle yaşlanma ile ortaya çıkan deri incelmesi ve sarkmaları önlemek yer alır. Kırışıklıkların giderilmesi ve parlak bir cilde sahip olmak için de gençlik serumu sık sık kullanılır.

Jalupro Gençlik Serumu Kimlere Uygulanır?

Jalupro gençlik serumunun daha genç bir görünüm elde etmek ve ışıltılı bir cilde sahip olmak isteyen kişiler tarafından uygulanır. Özellikle yetişkinler tarafından daha sık tercih edilen Jalupro gençlik serumu sağlıklı ve güvenli işlemler arasında yer alır. Cilt üzerinde zaman içerisinde bazı sarkma, lekelenme ve hasarlar meydana gelebilir. Bunun üzerinde yaş, mevsim, güneşe maruz kalma, genetik ve birçok farklı unsur etkilidir. Jalupro gençlik serumu gibi çözümler ise ameliyatsız yöntemlerdir ve yaklaşık 30 dakika içerisinde işlem tamamlanır.

Cildin daha temiz, parlak, genç ve kırışıksız görünmesi için kullanılan yöntemler arasında bulunur. Jalupro gençlik serumu özellikle hassas ciltler tarafından sık tercih edilir. Cilt sadece yaştan dolayı değil hava kirliği ve çevre kirliği gibi sebeplerden dolayı da bazı hasarlara sahip olabilir. Bunlar cildin mat ve kuru bir görünümüne neden olur. Tüm bunların önüne geçmek ve sağlıklı, genç ve parlak bir cilt elde etmek için Jalupro gençlik serumu isteyen herkese uygulanır.

Jalupro Gençlik Serumunun İçerisinde Ne Var?

Jalupro gençlik serumunu etkin maddeleri cildi besleyen vitamin ve minerallerden oluşur. Gençlik serumunun içerisinde cildin daha parlak görünmesini sağlayan maddeler yer alır. Bu maddeler ile gencin hem ışıltılı hem de daha genç görünmesi sağlanır. Jalupro gençlik serumu yaptıran kişiler elde edilen sonuçtan memnun kalmakta ve etkisi geçtikten sonra tekrar yaptırmaktadır. Jalupro gençlik serumunu isteyenler, istediği zaman ve istediği tekrarlarda uzmanlarımız aracılığı ile yaptırabilir. Jalupro gençlik serumunun içerisinde yer alan sağlıklı maddeler şunlardır:

 • Hyalüronik asit
 • Protein
 • Aminoasit
 • Glisin
 • L prolin
 • L lyzin
 • L lösin

Hyalüronik asit, her dolgu malzemesinin ana malzemesidir ve hyalüronik asit olmadan dolgu yapılması da söz konusu değildir. Hyalüronik asidin yanı sıra protein ve aminoasit açısından da zengin olan Jalupro, merkezimizde sıkça kullanılan bir mezoterapi yöntemidir.

Jalupro Sonucu Ne Zaman Ortaya Çıkar?

Jalupro sonucu işlemi takip eden bir hafta içerisinde etkisini göstermeye başlar. İlk hafta bazı hastalar bölgesel ödem ile karşılaşabilir ancak birinci hafta itibari ile ödem atılarak kırışıkların azaldığı fark edilir. Jalupro’nun yüze oturması ve kişinin alışması ise genellikle 30 gün içerisinde gerçekleşir. Jalupro, vücudun yeniden kolajen üretmeye başlaması ve kişinin cildini koruması ile işlemin etkileri görünür kılınır. Jalupro gençlik serumunun yapılmasını takip eden süreç içerisinde daha genç bir görünüm elde edilir. Jalupro gençlik serumunu tercih edenler bu işlemden son derece memnun kalırlar. Cilde zarar vermeyen ve aksine cildi besleyen ağrısız bir işlemdir. Jalupro gençlik serumunun avantajlarından yararlanmak için uzmanlarımız ile görüşebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir