Lipostar

Lipostar Nedir?

Obezite ve Vücut Şekillendirme uygulamalarında devrim yaratan teknoloji…

Uygulamalar:

İncelmesi istenilen tüm bölgelerde uygulanabilir. Yağlı bölgeler, karın, alt ve üst karın, yan kısımlar, bel etrafındaki yağlı bölgeler, sarkık bölgeler, uyluk bölgesi ve göğüs altı gibi bölgelerde Lipostar’ın uygulama alanları içerisindedir.

Lipostar’ın avantajları nelerdir?

Güvenilir ve efektif kullanımı sayesinde direkt yağ hücrelerini yok ettiği için kalıcı etki sağlar. Gözle görünür sonuçlar. Uygulama sonrasında iz bırakmaz. Radyo frekans ve kavitasyon cihazlarında kullanılan insan gücüne gereksinimi yoktur.

Lipostar’ın çalışma prensibi:

Yağları ve selülitleri azaltmak için uzun süren PEMF (Elektro Manyetik Alan Atımlı) testleri neticesinde, Lipostar, fiziksel tetiklemeyi sağlayan kan devinimini, lenf drenajı, sinirleri ve kasları harekete geçirenn yeni bir konsept olarak çalışmaktadır. Yan tarafta gösterilen fiziksel etki ilüstrasyonlarında cilt içten Manyetik Enerji hareketlerine göre titreşim eğilimleri göstermektedir. Yağ hücreleri arasındaki boşluklar genişler böylece selülit olarakta bilinen bağlı dokular gevşer ve çözülür. Lipostar’ın ikinci çalışma prensibi ise kan devinimini artıran sistemdir. Manyetik enerji sayesinde kırmızı kan hücresi içinde bulunan hemoglobini harekete geçirerek kan sirkülasyonunu artırır.

Lipostar, kısa süre içerisinde cildin 10 cm’den daha derine nüfuz eden manyetik alanın olşturduğu 1-2 tesla değerindeki akım enerjisi sayesinde cilt dokusundaki kasları ve kan hücrelerindeki sinirleri harekete geçirerek yağları ve selülitleri yok eder.

25 Dakika

8 – 10 Seans