Bölgesel Zayıflama

Bölgesel zayıflama yöntemleri, özel kliniğimizde sunulan son teknoloji ekipman ve uzman desteği ile başarılı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bölgesel kilo alımı, özellikle fiziğine ve dış görünüşüne dikkat eden kişiler için oldukça can sıkıcı bir durumdur. Siz ne kadar sporunuzu yapıp diyetinize sadık kalsanız da özellikle bel bölgesindeki yağlardan bir türlü kurtulamadığınızı fark edebilirsiniz. Bel bölgesi dışında basenlerde de fazla kiloların toplanması, kişilerin vücut kitle endeksine göre yağ oranı düşük olmalarına rağmen normalden daha kilolu gözükmelerine neden olmaktadır. Bu alanda bilimsel metotlar ve son teknoloji ekipmanlar kullanan özel polikliniğimizde siz de bölgesel zayıflama tedavileri alabilirsiniz. Uygun fiyatlı sunulan bu faydalı çözümler sayesinde hayallerinizdeki görünüme kavuşabilir ve fit bir vücuda sahip olmanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Onda Coolwaves Tedavisi

Onda soğuk dalga tedavisi, dünyanın en yeni, hızlı ve en konforlu bölgesel zayıflama yöntemlerinden biridir. Selülit tedavisinde de fark yaratan bir uygulama olduğu için, fiziki görünümüne dikkat edenlerin sık sık duyduğu veya yakından bildiği bir tedavidir. Medikal mikro dalgalar kullanılarak gerçekleştirilen bu tedavi yöntemi Deka lazer tarafından keşfedilmiş ve hayat kalitesini düşürmeden bölgesel zayıflamayı mümkün kılmış bir uygulamadır.

Ameliyatsız bölgesel zayıflama imkanı sunan onda coolwaves, doğrudan yağ hücrelerini hedef alan ve istenmeyen yağların ortadan kalkmasını sağlayan bir tekniktir. Özel kliniğimizde, her biri alanında uzman ve deneyimli güzellik uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilen bu tedavilerde son teknoloji ekipmanlar kullanılmaktadır. Patentli başlık kullanılarak yağ hücrelerinin küçülmesi hedeflenir. Sadece 2 dakika içinde 55 derece sıcaklığa ulaşan bu başlıklar, yağ hücrelerini hedef aldığı için kişi herhangi bir acı ya da ağrı hissetmez. Soğuk dalga uygulamasının sonuçları anında gözle görülür bir fark yaratmaktadır. Mikro dalga ile ısıtılan yağ hücreleri yakılarak doğal yollarla vücuttan atılmaktadır. Çoğunlukla tek seans yeterli gelmektedir. Bazı durumlarda ve gerekli görüldüğünde 2. veya 3. seans yapılabilir. Seanslar arasında 21 gün bulunmalıdır. Seanslar sonrası yeme içme düzenine dikkat etmek, tercihen Diyetisyenimizin hazırlayacağı özel bir listeye sadık kalmak sonuçların daha hızlı ve daha efektif olmasına yardımcı olacaktır. Özellikle basenler, bacak içleri, karın bölgesi, kollar ve gıdı bölgesinde başarılı olmakla birlikte fazla yağlanma olan tüm vücut bölgelerinde güvenle uygulanabilir.

Clatuu 360 Royal Shaping Soğuk Lipoliz Tedavisi

Soğuk lipoliz uygulaması da ameliyatsız olması bakımından ilgi görmektedir. Kliniğimizde son teknoloji ekipmanlar kullanılarak uygulanan bölgesel zayıflama tedavilerinden biri de soğuk lipoliz tedavisidir. Bu uygulamada bölgesel yağlarından kurtulmak isteyen kişilerin vücutlarında herhangi bir kesi ya da ameliyat izi bulunmadan istenen sonuçlara ulaşılması hedeflenmektedir. Genel olarak liposuction adı verilen yağ alım uygulamasının ameliyatsız versiyonu olarak tanımlanabilir. Clatuu 360 Royal Shaping Soğuk lipoliz uygulaması sayesinde bölgesel yağlarınızdan kurtulabileceğiniz bölgeleriniz şunlardır:

 • Kalça,
 • Bel,
 • Basen,
 • Popo,
 • Kol içleri,
 • Bacak içleri,
 • Karın ve sırt

Lokal anestezi olmadan Clatuu 360 Royal Shaping soğuk lipoliz uygulaması gerçekleştirilmektedir. Öncelikle hastaların, vücut kitle endeksine göre yağ oranları ve soğuk lipoliz öncesi detaylı analizleri yapılır. Daha sonra yağların yakılacağı bölgelerin uygun olan soğuk lipoliz başlıkları hazırlanır. Kliniğimizde bu tedavi yöntemine başvuran hastalarımız, uygulama yatağına uzandıktan sonra bölgesel yağların alınacağı yerlere lipoliz başlıkları ile soğuk uygulama yapılmaktadır.

Clatuu 360 Royal Shaping Soğuk lipoliz uygulamasında ortalama bir seans yaklaşık 45 dakika sürmektedir. Hastanın soğuk lipoliz uygulamasını talep ettiği vücut bölgelerinin sayısı arttıkça (bel, sırt, basen gibi) toplam seans süresi de artmaktadır. Çünkü uygulamanın başarılı bir sonuç vermesi için tüm bölgelere aynı anda değil, kademeli bir şekilde tedavi yapılmaktadır.

Özel kliniğimizde, her biri alanında uzman çalışanlarımız ve güzellik uzmanlarımızın desteği ile siz de Clatuu 360 Royal Shaping soğuk lipoliz uygulamasını başlatarak en kısa sürede hedeflediğiniz bölgesel zayıflama desteğine sahip olabilirsiniz. Tedavinin 15. gününden itibaren soğuk lipoliz uygulamasının pozitif etkileri görülmeye başlanır. Gözle görülür bir fark kazanabilmek için ilk seanstan sonra 15 gün geçmesi gerekmektedir. Bununla birlikte vücuttan yağ atılımı 2-3 aya kadar devam eder, nihai sonuçlar birkaç ay içerisinde kendisini gösterir. Soğuk lipoliz uygulamasının en çok görülen yan etkisi, cilt üzerinde hafif kızarıklık ve ağrı hissiyatıdır. Birkaç gün içinde geçen bu yan etkiler dışında herhangi büyük çaplı probleme sebep olduğu görülmemiştir. Tek seanslık bir uygulamadır.

Le Shape Sıcak Lazer Lipoliz Tedavisi

Sıcak lazer lipoliz uygulaması, özel kliniğimizde bulunan son teknoloji ekipmanlar kullanılarak, yağ hücrelerinin ısıtılıp yakıldığı bölgesel zayıflama tedavilerinden biridir. Deneyimli güzellik uzmanlarımız, size en konforlu koşullarda bölgesel zayıflamanın yollarını sunmaktadır. Kontrollü ve acısız bir şekilde ilerleyen bu yöntemde, seanslar bölge başına 25 dakika gibi kısa bir süreye sahiptir. Uygulamanın hemen ardından yağ hücrelerinin sıcak lazerle eritilmesi sebebiyle gözle görülür bir zayıflama etkisi fark edilebilmektedir. Vücuttan yağ atılımı ve bölgesel incelme 2 ila 3 ay boyunca devam etmektedir.

Le Shape Sıcak lazer lipoliz tedavisi ameliyatsız ve lokal anestezi olmadan yapılan bir bölgesel zayıflama tedavisi olduğu için oldukça popülerdir. Siz de basen, boyun, karın, sırt, popo, kol ve bacak içleri gibi yerlerde fazla kiloların birikmiş olduğundan şikayetçiyseniz, özel kliniğimize gelerek sıcak lazer lipoliz uygulamasının avantajlarından yararlanabilirsiniz. Güzellik uzmanlarımız, bu tedavi yönteminden sonra yakılan yağ hücrelerinin vücuttan çok daha hızlı ve kolay bir şekilde atılabilmesi için sağlıklı beslenmenizi ve hareket etmenizi tavsiye etmektedir. Tek seanslık bir uygulamadır.

Accent Prime Tedavisi

Accent prime bölgesel zayıflama uygulaması, özellikle bacak, kol ve karın bölgelerinde kısa sürede incelmek isteyenlerin bir numaralı tedavi yöntemidir. Şaşırtıcı derecede hızlı etki eden Accent Prime uygulaması, patentli özelliklerle birlikte ileri seviye Ultrason (US) ve Radyo-Frekans (RF) teknolojilerinin birleşiminden oluşmaktadır. Bu tedavi yönteminde odaklı derinlik kontrolü özelliği sayesinde cildin çeşitli derinliklerdeki hücrelere odaklanarak bu yağ hücrelerin yakılması mümkün olmaktadır.

Hastanın cilt tipi, uygulama bölgesi, yağ durumu gibi tüm kriterler Accent Prime tedavisinde kapsamlı bir şekilde ele alınmaktadır. Bu yüzden kişiye özel bölgesel zayıflama desteği almak isteyen hastalar, özel kliniğimize müracaat ederek bu hizmetten sorunsuz bir şekilde yararlanabilmektedir. Accent Prime tedavisinde pantentli yağ hücre seçici teknolojisi de bulunmaktadır. Bu sayede çevredeki faydalı hücrelere zarar vermeden, sadece yağ hücrelerine odaklanarak daha sağlıklı ve kontrollü bir bölgesel zayıflama sonuçlarına ulaşılabilmektedir.

Ultrason ve Radyofrekans enerjileri kullanılarak gerçekleştirilen Accent Prime tedavisinde kullanılan son teknoloji ekipmanlar, özel kliniğimizde mevcuttur. Bu ekipmanlar hakkında kapsamlı bilgilere ve deneyime sahip güzellik uzmanlarımız da bölgesel zayıflama konusunda kişi özel çözümler arayanlar için profesyonel destek sağlamaktadır. Hayallerinizi süsleyen kıvrımlara kısa sürede ve konforlu bir şekilde ulaşmak için hemen özel kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz. Accent Prime tedavisi haftada 1 kere olmak üzere toplamda 4 seans olarak uygulanmaktadır.

Lipostar Tedavisi

Obeziteye karşı lipostar tedavisi, dünyanın pek çok yerinde ün kazanmış ve vücut şekillendirme alanında en popüler uygulamalardan biridir. İncelmesini istediğiniz tüm vücut bölgelerinizde lipostar tedavisini uygulamak mümkündür. Ameliyatsız ve narkozsuz yapılan bu uygulamalar, karın, alt ve üst karın, yan kısımlar, bel etrafındaki yağlı bölgeler, sarkık bölgeler, uyluk bölgesi ve göğüs altı gibi bölgelerde gerçekleştirilmektedir.

Uygulamanın en büyük avantajlarından biri güvenilir ve etkili kullanımı sayesinde doğrudan istenmeyen yağ hücrelerinin hedeflenmesidir. Hedeflenen bu yağ hücreleri kalıcı olarak yok edildiğinden bölgesel zayıflama ve incelme avantajı ortaya çıkmaktadır. Uygulama sonrasında kişinin cildinde herhangi bir iz kalmaması, acı hissedilmemesi de büyük fark yaratmaktadır. Lipostar tedavisi kısa süre içinde gözle görülür sonuç verdiği için hastalarımızın en çok tercih ettiği bölgesel zayıflama yöntemlerinden biridir.

LPG Endermolagie Alliance Tedavisi

LPG Endermolagie Alliance uygulaması, en kısa sürede incelmek ve daha fit bir görünüm kazanmak isteyenlerin bir numaralı tercihidir. LPG Endermolagie Alliance teknolojisin hedefleri arasında şunlar yer almaktadır:

 • Vücutta incelme,
 • Bölgesel yağ yakımı,
 • Sıkılaştırma,
 • Şekillendirme,
 • Selülit giderme,
 • Anti aging,
 • Yenileme ve pürüzsüzleştirme

Endermolab Sistem (LPG) olarak da bilinen bu tedavi yöntemi, bölgesel olarak yağlanmış bölgelerde yağ yakımını aktive ederek istendiği gibi bir görünüme kavuşmanızı sağlamaktadır. Tamamen acısız ve deformasyon olmadan sonuçlanan bir bölgesel zayıflama yöntemi olarak öne çıkmaktadır. Başarılı sonuçlar veren LPG uygulaması haftada 2 seans olmak üzere toplam 10 seanslık paketler halinde uygulanır. Hızlandırılmış performans isteyen kişiler için haftada 3 seans da uygundur.

– Vücudun su tutmasına karşı mücadele etmek için dolaşım değişimlerini uyararak toksinlerin giderilmesine ve cildin oksijenini geri kazanmasına yardımcı olur.

– Kas gerginliği olan bölgeleri rahatlatmaya, stresi ortadan kaldırmaya ve kapsamlı bir rahatlama hissi sağlanması kaydıyla vücut zihin dengesinin düzenlenmesine yardımcı olur.

– Depo yağ hücrelerini (incelme hücreleri) ve fibroblastları (canlandırma hücreleri) eşzamanlı olarak uyararak, selülitin tedavi edilmesine ve vücutta toparlanma ve sıkılaşmaya olanak sağlar.

Vücudun şekillenmesine yardımcı olabilen Endermolagie Alliance’ın bu yepyeni teknolojisi ile 3. seanstan itibaren:

– Cildin daha pürüzsüz ve yumuşak hale geldiği,

– %71 oranında sıkılaştığı,

– Selülitte %67 oranında azalma olduğu,

– Bel çevresinde 5,2 cm incelme olduğu klinik deneylerle kanıtlanmıştır.

Velashape3 Tedavisi

Velashape3 vücut şekillendirme tedavisi, radyofrekans enerjisi, kızılötesi ışınlar ve vakumlayarak mekanik masajı birleştiren kompleks bir tedavi yöntemdir. Yağ dokusunun 40 derece altında yakılarak bölgesel zayıflama yapılan bu tedavide herhangi bir ağrı ya da deformasyon görülmemektedir. Farklı cilt tipleri için uygulanabilir özelliğe sahip Velashape3 tedavisi sayesinde siz de hayal ettiğiniz kıvrımlara en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

İlk tedaviden itibaren hissedilen iyileşme, seanslar tamamlandığında maksimum seviyeye ulaşır ve gözle görülür bir incelme mümkün olmaktadır. Selülit tedavisinde de en çok tercih edilen Velashape3 uygulaması, son teknoloji ekipmanların kullanıldığı özel kliniğimizde ameliyatsız ve ağrısız biçimde maksimum konforla gerçekleştirilmektedir. Selülit, bölgesel yağlanma, sarkma ve şekilsiz vücut gibi şikayetleriniz varsa Velashape3 tedavisi size en konforlu çözümü sunacaktır.

Vanquish Me Tedavisi

Temazsız Vanquish Me tedavisi, son teknoloji bölgesel zayıflama metotlarından biridir. Hastaya temas etmeden, vücutta geniş alanlarda hızlı uygulama yapılabilmesini sağlayan bu yöntem, kontrollü ve güvenli bir şekilde incelme sağlamaktadır. Selektif Radyofrekans teknolojisi kullanılarak uygulanan bu tedavide sadece hedeflenen yağ hücreleri yok edilerek kısa sürede etkili sonuçlara ulaşılması mümkündür. Yağın direncine göre en uygun değeri göstermesi sebebiyle uygulamada asla hata görülmeyen Vanquish Me tedavisi, özellikle bölgesel zayıflama uygulamaları hakkında sağlık sorunu yaşama endişesi olanlar için birebirdir. Karın kaslarının etrafında ve baldırlarda biriken inatçı yağları gidermede çok başarılıdır.

Temassız estetik pantentli uygulamalardan biri olan Vanquish Me, haftada 1 kere olmak üzere toplamda 4 seans olarak uygulanmaktadır.  İşlem yapılan alana göre bir seansın ortalama süresi 30 ile 45 dakika arasında sürmektedir. En iyi sonuçları elde etmek için Vanquish Me uygulamasından sonra da yürüyüş yapıp hareket etmeniz ve sağlıklı beslenmeniz tavsiye edilmektedir.

Scizer HIFU Tedavisi

Yüksek teknolojili Scizer HIFU tedavisi de ameliyatsız bölgesel zayıflama uygulamalarının arasında yer almaktadır. Özel kliniğimizde deneyimli güzellik uzmanları tarafından sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilen Scizer uygulamalarında;

 • Bölgesel incelme,
 • Sıkılaşma,
 • Beden küçültme,
 • Vücut şekillendirme,
 • Kıvrım kazanma

gibi hedefler öne çıkmaktadır. Uygulama alanında ısı etkisi yaratılırken aynı zamanda cilt yüzeyini soğutarak ısı artışının ideal seviyede tutulması sağlanmaktadır. Acısız ve ağrısız bir bölgesel zayıflama uygulaması olduğu için tavsiye edilmektedir. Scizer tedavisi ile 2.5 cm yağ kalınlığı bulunan kol, basen, popo alt bandı, bel, diz, gibi her bölgede bölgesel zayıflama etkili bir şekilde sonuç vermektedir. Siz de hayallerinizdeki vücut şekline en kısa sürede ulaşmak istiyorsanız, bu alanda son teknoloji ekipmanlar ve deneyimli uzmanlar ile hizmet veren özel kliniğimizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.