Profhilo

Profhilo Nedir?

Profhilo, teknolojik alt yapıya sahip patentli bir dolgu uygulamasıdır. Uygulama, Nahyco Hybrıd Technology ile geliştirilmiştir. Uygulamada herhangi bir kimyasal bulunmamaktadır. Profhilo, FDA ve Avrupa standartlarına uyumlu bir dolgu uygulamasıdır.

Enjekte edildikleri yerde kaldırma ve hacim sağlamak için geliştirilen geleneksel dermal dolgu maddelerinin aksine Profhilo, cildin alt katmanlarına yayılarak ince çizgileri ve kırışıklıkları yumuşatmaya yardımcı olur, cilde sıkılık ve hacim kazandırır, cilt tonunu iyileştirerek daha sağlıklı bir cilde sahip olmanıza olanak sağlar.

Profhilo uygulamasını uzman kadromuzla Sculpture olarak sizlere sunuyoruz. Bu etkin uygulama hakkında bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Profhilo 5 Nokta Tekniği Nedir?

Profhilo 5 Nokta Tekniği, FDA ve Avrupa standartlarında geliştirilmiş hyalüranik asit içeren dolgudur. Bu dolgu, yüzün her iki tarafına da enjekte edilir. Uygulama yüzde yer alan 5 BAP noktasına yapılmaktadır.

Yüzünüzde enjekte edilen bu 5 noktanın sonucunda uygulama cildinizdeki 3 katmana ulaşır:

 1. Epidermis
 2. Dermis
 3. Subkutan

Yüzünüzde uygulamanın yapıldığı bu 5 nokta riskin en az olduğu bölgelerdir. Sinirlerden ve ana kan damarından oldukça uzakta olan bu noktalara yapılan uygulama sonucunda yaralanma riskiniz de minimuma indirilmiş olur.

Profhilo uygulaması, cilt kalitesini oldukça yüksek seviyeye çıkarır. Ciltte nemlenmeyi ve sıkılaşmayı sağlayarak genç bir görünüme kavuşturur. Uygulama, cildinizdeki 4 farklı kollajen türünü uyarır.

Özellikle yaş alma belirtilerinin yoğun olarak görüldüğü yüz, boyun, eller ve kollar gibi bölgelerde dokuların yeniden modellenmesi ve cilt esnekliğinin artırılması amacıyla geliştirilen yeni nesil cilt gençleştirme uygulaması Profhilo™️ ile anında yenilenmiş hissedebilirsiniz.

Profhilo’nun Faydası Nedir?

Profhilo’nun faydaları öncelikli olarak ciltteki kırışıkları ve yaşlanma belirtilerini yok etmesidir. Bu uygulama, ciltte yeniden modelleme ve esneklik kazandırır. Kırışıklıklarda ve yaşlanma belirtilerinde yüz için uygulanan en iyi tekniklerden birisidir.

Uygulama sayesinde;

 • Parlak ve kaliteli,
 • Onarılmış,
 • Genç bir cilde kavuşabilirsiniz.

Piyasadaki en yüksek Hyalüronik Asit konsantrasyonlarından biriyle, sadece cildi güçlendirmek ve nemlendirmekle kalmaz, aynı zamanda yaşlanan ve sarkan dokuyu da yeniden şekillendirir. Profhilo, tek başına bir tedavi olarak veya Doktorunuz tarafından uygun görülen diğer estetik tedavilerle kombinasyon halinde mükemmel sonuçlar verir.

Profhilo Hangi Bölgelere Uygulanır?

Profhilo uygulama bölgeleri genel olarak yüz kısmı olarak bilinse de yüzümüz dışında vücudumuzun çeşitli bölgelerine de uygulanabilir:

 1. Boyun,
 2. Eller,
 3. Diz kapağı,
 4. Kollar,
 5. Dekolte bölgesi.

Genellikle yüz için talep edilen uygulama, yukarıda bahsi geçen bölgelere de uygulanabilir ve bu bölgelerdeki cilt onarımını sağlar.

Profhilo Uygulamasında Esnasında Ağrı Hissedilir Mi?

Profhilo uygulamasında ağrı hissedilmez. Oldukça gelişmiş bir teknolojik alt yapıya sahip olan uygulamada özel olarak geliştirilmiş bir enjeksiyon tekniği kullanılır. Kırışıklıklarınız ve yaşlanma belirtileriniz varsa; fakat ağrı ve acıdan korkuyorsanız bu uygulama tam size göredir.

Profhilo 5 Nokta Tekniğinin Avantajları Nelerdir?

Profhilo uygulamasının avantajları şöyle sıralanabilir:

 • Az sayıda tedavi seansı ile kısa sürede etkili sonuç alınır.
 • Az sayıda enjeksiyon uygulaması yapılır. Böylece yüzünüzde çok fazla noktaya enjeksiyon yapılmayacağı için ağrı ve acı da minimuma indirilir.
 • İşlem süresi oldukça kısadır. Diğer gençleşme uygulamalarına nazaran zaman avantajına sahiptir.
 • Hızlı sonuç alınır. 2 seanstan sonra yüzünüzde Profhilo uygulamasının etkilerini görmeye başlarsınız.

Profhilo Alerjik Reaksiyona Neden Olur Mu?

Profhilo alerjik etki sahibi bir uygulama değildir. Uygulamanın herhangi bir kimyasal içermemesi en büyük avantajıdır. Profhilo, FDA ve Avrupa standartlarına uyumlu bir dolgu uygulamasıdır.

Profhilo Uygulama Süresi Ne Kadar?

Profhilo uygulama süresi 30 dakikadır. Etkili sonuç alabilmek için 2 seans şeklinde tavsiye ediyoruz. 1 ay aralıkla toplamda 2 uygulama şeklinde yapılan Profhilo™️ uygulaması özel “5 Nokta Uygulaması” sayesinde cildin yaşlı ve gevşek yerlerine odaklanmaya olanak sağlayabiliyor.

Profhilo’nun Kullanım Amacı Nedir?

Profhilo uygulamasının amacını şöyle sıralayabiliriz:

 • Yaşlanmayla birlikte bozulmaya başlayan elastik liflerin ve kollajenin yeniden yapılanmasını sağlamaktadır. Özellikle sarkmış ciltlerde sıkılaşmaya yardımcı olur.
 • Yağ dokularında yaşlanmanın etkisiyle birlikte kayıplar oluşmaya başlar. Uygulama, yağ dokularındaki kayıp ve bozulmaları onarmaktadır.
 • Sivilcelerin ciltte meydana gelen hasarları etkili şekilde onarmaya yardımcıdır.
 • Malar ve Submalar alanların tekrar yapılanmasını sağlamaktadır. Bu bölgelerdeki gevşeklikleri iyileştirir.

Profhilo Uygulama Merkezi Neresidir?

Profhilo uygulama merkeziSculpture olarak sizlere profesyonel destek sunuyoruz. Profhilo tekniği hakkında merak ettiğiniz tüm detayları bize ulaşarak sorabilirsiniz. Tekrar gençleşmiş bir cilde sahip olmak isteyenler için en etkili uygulamalardan biri olan Profhilo’dan Sculpture ayrıcalığıyla faydalanabilirsiniz. Hiçbir kimyasal içermeyen ve yan etkisi bulunmaya Profhilo, Avrupa’da da onaylanmış en etkili yöntemlerden biridir.

30 Dakika

2 Seans