Profhilo Nedir?

Enjekte edildikleri yerde kaldırma ve hacim sağlamak için geliştirilen geleneksel dermal dolgu maddelerinin aksine Profhilo, cildin alt katmanlarına yayılarak ince çizgileri ve kırışıklıkları yumuşatmaya yardımcı olur, cilde sıkılık ve hacim kazandırır, cilt tonunu iyileştirerek daha sağlıklı bir cilde sahip olmanıza olanak sağlar.

Özellikle yaş alma belirtilerinin yoğun olarak görüldüğü yüz, boyun, eller ve kollar gibi bölgelerde dokuların yeniden modellenmesi ve cilt esnekliğinin artırılması amacıyla geliştirilen yeni nesil cilt gençleştirme uygulaması Profhilo™️ ile anında yenilenmiş hissedebilirsiniz.

Piyasadaki en yüksek Hyalüronik Asit konsantrasyonlarından biriyle, sadece cildi güçlendirmek ve nemlendirmekle kalmaz, aynı zamanda yaşlanan ve sarkan dokuyu da yeniden şekillendirir.

Profhilo, tek başına bir tedavi olarak veya Doktorunuz tarafından uygun görülen diğer estetik tedavilerle kombinasyon halinde mükemmel sonuçlar verir.

1 ay aralıkla toplamda 2 uygulama şeklinde yapılan Profhilo™️ uygulaması özel “5 Nokta Uygulaması” sayesinde cildin yaşlı ve gevşek yerlerine odaklanmaya olanak sağlayabiliyor.

İletişim Formu