LFL ANCHOR COG İP ASKI

LFL anchor uygulaması estetik dünyasının önemli uygulamalarından biridir. Kliniğimizde uzmanlar tarafından gerçekleştiren profesyonel işlemlerin her biri son derece güvenlidir. LFL anchor cog ip askı uygulaması yaptırmak isteyenlere uzun zamandır profesyonel ve tecrübeli hizmet vermeye devam ediyoruz. Danışanlarımızın beklentilerini karşılamak için çalışmalarımıza devam ediyor ve kalitemizi her zaman yüksek tutuyoruz.

Estetik kaygılara yer vermeyen kliniğimizde, alanında uzman isimler yer almaktadır. Olduğu halinin en iyisine ulaşmak isteyen herkese birbirinden özel hizmetler sunuyoruz. Estetik alanında öncü kliniklerden biri olarak danışmanlık hizmetlerimiz de bulunmaktadır.

İp Askı Nedir?

İp askı uygulaması günümüzün en sık uygulanan işlemleri arasında bulunur. Kliniğimizde yer alan uzmanlar aracılığıyla gerçekleştirdiğimiz ip askı işlemimiz son derece kalitelidir. Birçok farklı sebepten dolayı gerçekleşebilen yüz bölgesindeki kırışıklıkları ve yaşa bağlı olarak oluşan sarkmayı gidermek için kullanılan en iyi yöntemlerden biri ip askıdır. Ameliyat olmadan acı çekmeden daha genç görünmek isteyen herkes ip askı yöntemi rahatlıkla uygulayabilir.

Yüz ve boyun bölgesine uygulanabilen ip askı yöntemi, beraberinde daha genç ve parlak bir görünümü de getirir. Yüz germe sanılanın aksine zor bir süreç değildir. İsteyen herkesin, kendi beğeni zevkine göre görünme hakkına sahip olduğuna inanıyoruz. Bu sebep ile de tüm uzmanlarımız ve imkanlarımız ile profesyonel hizmet vermeye devam ediyoruz.

İp Askı Uygulaması Ne İşe Yarar?

İp askının fonksiyonları oldukça fazladır. Kırışıklıkları giderirken bir yandan daha canlı ve dinç bir görüntü oluşmasını da destekler. İp askı yöntemi ameliyatsız bir yöntemdir. Kısa süre içerisinde steril ve tam teşekküllü kliniğimizde ip askı uygulaması yapılabilmektedir.

Askılama yöntemi olarak da bilinen bu yöntem için sadece Türkiye’den değil yurt dışından da birçok danışanımıza uygulamaktayız. Herkesin ip askı yaptırma sebepleri farklı olabilir. Bazı danışanlarımız sarkmalarını gidermek bazı danışanlarımız ise daha genç görünmek için askılama yöntemini tercih eder. Hedef ne olur ise olsun her zaman beklentinizi karşılıyor ve istediğiniz sonuca ulaşmanızı sağlıyoruz.

İp Askı Uygulamasının Yararları Nelerdir?

Askılama yönteminin avantajlarını anlayabilmek için uygulamanın üzerinden zaman geçmesi gerekir. Uygulamanın yapıldığı ilk günden itibaren fark hissedilse de yüzün tüm sürece alışması ve işlemin tam olarak yerleşebilmesi için zaman verilmelidir. İp askıyla yüz germe hizmetimiz yaptırıldıktan sonra danışanlarımızdan olumlu yorumlar alıyoruz.

Takip sistemimiz üzerinden tüm danışanlarımız ile iletişimde kalmaya devam ediyor ve olası her gelişme için yanlarında oluyoruz. LFL Anchor COG ip askı uygulamasının yararları şu şekilde sıralanabilir:

 • Kırışıklıklar giderilir.
 • Sarkma problemi çözülür.
 • Daha genç bir görünüm elde edilir.
 • Yaşlılığa bağlı oluşan cilt gevşemeleri giderilir.
 • Yanak bölgesi toplanır.
 • Cildin daha dinç görünmesi sağlanır.

İp Askı Hangi Bölgelerde Kullanılır?

İp askının kullanıldığı bölgeler sadece yüz ve boyundur. Bu bölgeleri hem genel hem de özel olarak ele almak gerekir. Askılama yönteminin kullanıldığı bölgelerin steril hale getirilmesi ve var ise bu bölgedeki cilt sorunlarının giderilmesi önemlidir. Uzmanlarımız tarafından ön muayene aşamasında gereken işlemler ve ihtiyaçlar belirlenir ve askılama aşamasına geçilir.

İp askı uygulamasının yapılabildiği bölgeler şu şekildedir:

 • Çene
 • Dudak ve dudak kenarları
 • Alın
 • Kaş
 • Yanaklar
 • Burun
 • Boyun

İp Askı Yöntemi Ne Kadar Kalıcı?

İp askının kalıcılığı normal estetik operasyonlara göre daha uzundur. İp askı uygulaması iyi bakıldığı takdirde 1,5 ile 2 yıl arasında devam duyduğu olabilen uygulamalar arasında yer alır. İp askı yöntemi profesyonel şartlarda gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizden biridir. Alanında uzman ve tecrübeli olan isimler aracılığı ile danışanlarımıza sunduğumuz ip askı yöntemi ortalama 2 sene boyunca rahatlıkla kullanılabilir.

İp Askı Operasyonu Acıtır Mı?

İp uygulamasının ağrısı oldukça düşüktür. Uygulama yapılmadan önce lokal anestezi işlemi gerçekleştirilir. Lokal anestezi sayesinde işlem esnasında danışanlarımız herhangi bir acı ya da ağrı hissetmezler.

İşlem sonrasında belirli periyotlarda ağrı ve acılar ile karşılaşılabilir. Ancak uzmanlarımız tarafından ağrı ve acı miktarını azaltılabilmesi için belirli ilaçlar ve yöntemler önerilir. Bu ilaç ve yöntemler doğru şekilde uygulandığı ve kullanıldığı takdirde iyileşme süreci daha rahat geçirilir.

İp Askı Öncesi – Sonrası Fark Ne Zaman Anlaşılır?

İp askı öncesi sonrası yapılabilmesi ve farkın anlaşılabilmesi için zaman vermek gerekir. Yüz bölgesini genel olarak etkisi altına alabilen askılama yönteminin iyileşmesi esnasında sterilizasyona dikkat edilmelidir. İşlemin ardından uzmanlarımız tarafından önerilen koruyucu uygulamalar bulunur. Bu uygulamaların yapılması iyileşme sürecini hızlandıracaktır. İp askı uygulaması ortalama 30 gün içinde iyileşmeye başlar.

Danışanlarımız uygulamanın hemen ardından rahatlıkla günlük yaşamlarına dönebilirler. Günlük yaşama dönüş esnasında uygulamalara ve hijyene dikkat etmek önem taşır. Koruyucu önlemler uygulandığında hem uygulama yapılan alanın enfeksiyon kapması da önlenir. LFL Anchor Cog ip askı işleminden sonra da uzmanlarımız, danışanlarımızın yanında olmaya devam etmektedir. 

30 Dakika

2 Seans