Saten Yüz Germe

Saten Yüz Germe Nedir?

Mükemmelliğin Dokunuşu!

Yüz ve Vücut İçin Saten Etkisi!

Kimlere uygulanabilir?

Saten Yüz Germe için, yaşlanma belirtileri gösteren kişilere, Vücut da Saten Etkisi için egzersiz ve diyetlerle desteklenmesine karşı sonuç alınamayan sorunlu bölgeleri olan kişilere, yaş farkı etmeksizin herkese güvenle uygulanabilir.

Bu uygulamalar yüksek maliyetli ve iyileşme süreci gerektiren cerrahi işleme gerek duymadan estetik bir farklılığa sahip olmak isteyenler için ideal seçenektir.

Kaç seansa ihtiyacım olacak?

Vücut şekillendirme için 4-6 seans tavsiye edilmektedir. Bu seanslar genellikle 7-1o gün aralıklarla uygulanır ve hastalarda ikinci seanstan sonra gözle görülür iyileşmeler meydana gelmektedir.

Sıkılaşmak için 2-4 seans tavsiye edilmektedir. Bu seanslar genellikle 2-4 hafta aralıklarla uygulanır ve hastalarda ikinci seanstan sonra gözle görülür iyileşmeler meydana gelmektedir.

Nasıl Sonuçlar Beklemeliyim?

Sonuçlar değişiklik gösterebilir. Genellikle ikinci uygulamadan sonra iyileşmeler gözle görülür hale gelmeye başlar ve 6 ay içerisinde çok daha belirgin hale gelir. En iyi sonuçları elde etmek için tedavi sırasında ve aralarda verilen tavsiyelere uyulmalı ve bol miktarda su tüketilmelidir.

Ameliyatsız Yüz ve Boyun Germenin sonuçlarıda 2. seanstan sonra gözle görülür olarak ortaya çıkar. Kolojen aktivasyonu 6. ayında maximuma ulaşır ve 1 yıl devam eder. Her geçen gün daha genç ve diri bir cilt ortaya çıkar. Buna Saten Etkisi denir.

Aynaya baktığınızda…

Yansımanızın arkasında çarpıcı olarak ne görüyorsunuz?

Peki Fotoğraf çektirirken…

Çene altınızı germe gereği hissediyor musunuz?

Sıcak günlerde bile…

Boynunuzu kapatacak bir eşarp ya da karın bölgenizi gizleyecek giysiler kullanıyor musunuz?

Invaziv olmayan (cerrahi gerektirmeyen) teknolojinin avantajları ile artık yüz ve vücut tedavileri her zamankinden daha kolay.

Yeni BTL Exilis Elite, sahip olduğu inovatif teknoloji ile hem bayan hem de erkeklerin sorunlu bölgelerine sıradışı çözümler sunmaktadır.

BTL Exilis Elite güvenli ve aynı zamanda da etkin bir vücut şekillendirme ve cilt sıkılaştırma cihazıdır.

Yağların çözülmesiyle beraber kolajenler stimüle edilerek güçlendirilmekte ve gevşemiş olan cilt dokusu da bu sayede sıkılaştırılmaktadır.

30 – 45 Dakika