Tesla Former

Tesla Former Nedir?

Tesla Former sayesinde manyetik enerjiyi kullanarak forma gireceksiniz. 30 dakika gibi kısa bir süre içinde tam 50 bin squat yapabileceksiniz! Kendinizi Tesla Former’a emanet ederek oturduğunuz yerden spor yapın. Bu sistem, kasların izotonik ve izometrik olarak çalışmasını sağlar. Tesla Former ile bu sayda kas yapabilir ve yağ yakımı gerçekleştirebilirsiniz.

Özel geliştirilmiş Fonksiyonel Manyetik Stimülasyon teknolojisi sayesinde karın, kalça, bacaklar, kollar ve pelvik taban alanlarında kas kuvvetlendirmek için kullanılan Tesla Former, kasları yapılandırırken yağ yakar ve vücudu şekillendirir. Arzuladığınız görünüme kavuşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Squat dışında Tesla Former ile mekik, sit up gibi aklınıza gelen diğer fitness hareketlerini de yapabilirsiniz.

Tesla Former Faydaları Nelerdir?

Tesla former faydaları şu şekilde sıralanabilir:

 1. İyileşme süreci gerekmez.
 2. Vücudunuzu şekillendirirsiniz.
 3. Non invaziv uygulamadır.
 4. Daha kolay yağ yakımı sağlarsınız.
 5. Kaslarınızı geliştirebilirsiniz.
 6. Formda kalabilirsiniz.
 7. Cerrahi olmadan poponuzu kaldırabilirsiniz.
 8. Manyetik alan sayesinde kıyafetlerinizi çıkarmadan bunların hepsini yapabilirsiniz.
 9. Cilde temas etmeden kullanım mümkündür.

Tesla Former Acılı bir İşlem midir?

Tesla Former acısı bulunmuyor. Manyetik alan teknolojisi ile çalışan makine, kasların güçlenmesini sağlar. Yüksek yoğunluklu darbeli manyetik alan sayesinde kasların cilde teması dahi olmadan kasılmasına yardımcı olur. Bu sırada kesinlikle acı, ağrı vb. istenmeyen hisler duymazsınız. Kas yapmanın ve vücudu şekillendirmenin hem kestirme hem de pratik yolu olan Tesla Former sayesinde yağ dokunuzu azaltırsınız. Çünkü vücutta yer alan yağ dokuları kaslar tarafından kullanılmaya başlar.

Tesla Former Kaç Seans Uygulanmalıdır?

Tesla Former seans sayısı kişinin mevcut vücut durumuna, yaşına, arzu ettiği sonuçlara göre değişiklik gösterecektir. Haftada 2 kere olmak üzere toplamda 8 seans olarak uygulanması gerekmektedir. Gerekli görüldüğü durumlarda 2 haftada 1 veya 3 haftada 1 kere olmak üzere koruma veya devam seansları da önerilmektedir. Seans aralarında 2 gün bırakılır. En az haftada 2 seans uygulama yapılması gerekir. Vücut oluşturma için konsantre ve etkili bir cihazdır. Manyetik alan kıyafetlerin üzerinden yayılır. Egzersiz yaptığınızda olduğu gibi motorik sinirler tetiklenmiş olur. Kas kasılır. Yüksek yoğunlukta spor yapmış gibi olursunuz. İstenilen seviyeye kadar vücut şekillendirmesi mümkündür.

Tesla Former Ne için Kullanılır?

Tesla Former kullanımı popo kaldırma, bacakları şekillendirmek, core therapy, poster düzeltmek, baklavaları belirginleştirmek için olabilir. Acısız ve ağrısız şekilde FMS teknolojisi ile çalışan cihaz sayesinde bölgesel incelme uygulaması da yapılabilir. Şekilli bir vücuda sahip olmak için sadece incelme olması yeterli değildir. Yağ tabakası altında bulunan kasların güçlenmesi de şarttır. Her ikisini birlikte Tesla Former ile elde etmek mümkündür.

Tesla Former Farklı Tedaviler ile Kombine Edilebilir mi?

Tesla Former’ın kombine edilmesi mümkündür. Aşağıdaki uygulamalar ile kombine edilerek kullanılması tamamen güvenlidir:

 1. Mezoterapi,
 2. Soğuk Lipoliz,
 3. Sıcak Lipoliz,
 4. Accent Prime,
 5. Onda Coolwaves,
 6. HIFU,
 7. RF ile birlikte kullanarak incelme sonuçlarınızda daha kısa sürede arzu ettiğiniz görünümü elde edebilirsiniz.

Tesla Former Güvenli midir?

Tesla Former güvenliği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Tesla FMS teknolojisi estetik alanın dışında jinekoloji ve fizik tedavi, rehabilitasyon için de kullanılır. Bilimsel verilerle desteklenmiş sonuçları bulunur. Cilde temas etmeyen cihaz giysilerin üzerinden çalışarak bile bu derece etkili sonuçların alınmasını sağlar. Fonksiyonel Manyetik Stimülasyon olarak adlandırılan bu yöntem, kasların yüksek yoğunlukta çalışması anlamına gelir. Odaklanan manyetik dalgalar sayesinde tek bir seansta 50 binden fazla kasılma elde edilebilir. Tesla Former, FMS teknolojileri içinde kullanılan diğer cihazlardan teknik anlamda daha üstün olduğunu kanıtlamıştır.

Tesla Former Hangi Alanlarda Kullanılır?

Tesla Former’ın kullanıldığı alanlar vücudun hemen her yeridir. Karın alanında kullanımı son derece yaygındır. Karın kaslarının motor nöronlarını manyetik palslarla hedefleyen bu cihaz sadece 30 dk’lık bir seansta 50 bin kasılma elde etmenizi sağlar. Kol ve uyluk bölgesinde de Tesla Former kullanılabilir. Pazı, triceps, kuadriseps kaslarının hedef alınmasıyla birlikte kas her manyetik palsla birlikte kasılıp gevşemeye başlar. Bu sayede uygulama yapılan bölgede kas kütlesi artar. Yağ dokusu yanarken incelme de sağlanır. Kalçada uygulanması halinde tek bir ter damlası dökmenize gerek kalmadan arzu attiğiniz kalça formuna ulaşırsınız. Atletik görünüm elde etmek için spor salonlarına gerek yok. Tesla Former’a bağlanarak kalçalarınızla istediğiniz formu yakalayın.

Kimler Tesla Former Yaptırabilir?

Tesla Former yaptırabilecek kişiler sağlıklı beslenen, aktif bir hayatı bulunan ve bunlara rağmen daha kaslı bir görünüme sahip olmak isteyen kişilerdir. Tesla Former yaptırdığınız zaman beslenmenizin, yaptığınız sporun, uykunun ve diğer hayat tarzı özelliklerinizin sonuçlarınız yakından ilgilendirdiğini unutmayın. Tesla Former yaptırmak için 30 dk yeterli olur. İşlemi yaptırdıktan sonra dinlenmeniz vb. gerekmez. Hemen çıktıktan sonra normal hayatınıza devam edebilirsiniz. Tesla Former öğle arasında bile yaptırılacak bir işlemdir. Eğer Tesla Former ile birlikte sağlıklı bir diyet benimser ve spor yaparsanız sonuçlardan daha memnun kalırsınız. Tesla Former’ı hamile iken ya da yaralandığınız zaman normal halinize dönmeden yaptırmanız mümkün değildir.

Tesla Former ile Zayıflayabilir miyim?

Tesla Former zayıflamak amacıyla tercih edilmez. İncelme, kas kütlesi artırma ve yağ yakmak amacıyla tercih edilir. Kilo kaybı için dengeli sağlıklı beslenme ve düzenli spor gerekir. Tesla Former için orjinal seans programlarına uyduktan sonra dilerseniz istediğiniz zaman istediğiniz aralıklarda yaptırabilirsiniz. İşlemden sonra kızarıklık, acı, ödem vb. istenmeyen durumlar görülmez. Aksine Tesla Former işleminden çıkan kişiler masajdan çıkmış gibi hissettiklerini söylerler. Siz de hem şekle girmek, hem arzu ettiğiniz vücuda kavuşmak hem de masaj etkisinden faydalanmak için randevunuzu alın!

30 Dakika

Haftada 2 Kere 8 Seans