LPG Endermologie

LPG Endermologie Nedir?

endermologie®: hücrelerin işlemlerini yeniden harekete geçiren %100 doğal, müdahalesiz, zorlayıcı olmayan tek mekanik cilt uyarım tekniği.

En ince ve en atletik olan kadınların dahi %90’ını etkileyen selülit, hem depo yağ hücrelerinde yağ depolamasının hem de vücutta su tutulmasının sonucu ile oluşmaktadır. Depo yağ hücreleri geliştikçe bunları içeren bağ doku, cilt yüzeyinin deforme olmasına neden olur. Bununla birlikte sirkülasyon engellenir, toksinler birikir ve kaçınılmaz portakal kabuğu görünümü dediğimiz selülit oluşur.

İncelme, selülit giderimi, sıkılaşma ve cilt yenilemeyi bir arada sunan LPG®nin endermologie® ALLIANCE teknolojisi:

– Vücudun su tutmasına karşı mücadele etmek için dolaşım değişimlerini uyararak toksinlerin giderilmesine ve cildin oksijenini geri kazanmasına yardımcı olur.

– Kas gerginliği olan bölgeleri rahatlatmaya, stresi ortadan kaldırmaya ve kapsamlı bir rahatlama hissi sağlanması kaydıyla vücut zihin dengesinin düzenlenmesine yardımcı olur.

– Depo yağ hücrelerini (incelme hücreleri) ve fibroblastları (canlandırma hücreleri) eşzamanlı olarak uyararak, selülitin tedavi edilmesine ve vücutta toparlanma ve sıkılaşmaya olanak sağlar.

Vücudun şekillenmesine yardımcı olabilen endermologie® ALLIANCE’ın bu yepyeni teknolojisi ile sadece 3 seanstan sonra:

  • Cildin daha pürüzsüz ve yumuşak hale geldiği,
  • %71 oranında sıkılaştığı,
  • Selülitte %67 oranında azalma olduğu,
  • Bel çevresinde 5,2 cm incelme olduğu gözlemlenmiştir.**

**endermologie® DERMSCAN çalışması, 2016**

Vücudun şekillenmesine yardımcı olabilen endermologie® ALLIANCE’ın akıllı teknolojisi; hücre metabolizmasını doğal olarak reaktif eden mekanik cilt uyarımı sayesinde sizi kısa sürede hayal ettiğiniz görünüme kavuşturmayı hedefliyor.

45 – 60 Dakika

10 Seans