Schwarzy

Schwarzy Nedir?

Schwarzy kas gelişimi yoluyla yağ azaltımı üzerine özel olarak geliştirilmiş bir cihaz.

Kaslarınız gelişip, güçlenip şekillenirken, bu bölgelerde birikmiş inatçı yağlarınıza da veda edebilirsiniz.

Bu özel cihaz, kasların etrafında bulunan inatçı yağların giderilmesi için etkilidir. Hem yağ yakımı hem de kas gelişimi için kullanılabilir. Yapılan çalışmalar hem erkeklerde hem de kadınlarda bölgesel yağlanma probleminin yüzde 80 gibi yüksek bir oranda olduğunu ortaya koymuştur. Elektromanyetik alan yaratarak Schwarzy cihazı ile bu yağlara uzun spor seansları olmadan veda edebileceksiniz. Günümüzün gelişen teknolojisi sayesinde egzersiz olmadan da yağ yakılabilir. Farklı vücut bölgelerinde kullanılan bu cihaz tek seanstan sonra etkisini göstermeye başlar.

Güçlü Kaslar Neden Gerekli?

 1. Kas gücü genel sağlığımızı geliştirir.
 2. Güçlü kaslar, güç gerektiren hareketleri ve aktiviteleri yorulmadan gerçekleştirmenizi sağlar.
 3. Kas egzersizleri kalori yakımına, yağ/kas arasındaki oranın dengelenmesine ve formda kalmaya yardımcı olur.
 4. Güçlü kaslar sağlıklı uyku düzenini teşvik ederken ruh hali ve enerji seviyelerini de artırmaya yardımcı olur.
 5. Güçlü kaslar sağlıklı kemik oluşumuna yardımcı olur. Bu da iyi bir duruşa sahip olmanıza ve sırt ağrılarından kurtulmanıza yardımcı olur.
 6. Güçlü kaslar dengeli ve esnek bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olur.

 

Kas Gelişimi ile Birlikte Bölgesel Yağlanmanın Giderilmesi için Tasarlandı

Bölgesel yağlanma hem erkeklerde hem kadınlarda yaş fark etmeksizin sık görülmektedir. Özellikle basen, kalça ve göbek gibi bölgelerde daha çok genetik olarak yağ birikimi yaşandığı bilinmektedir. Bunun yanı sıra hormonal nedenler, metabolik nedenlerden dolayı da bölgesel yağlanma söz konusu olabilir. Doğum yapan annelerde, hareketsiz yaşam tarzına sahip olanlarda, fast food ile beslenenlerde sıkça bölgesel yağlanma sorunu ile karşılaşılır. Schwarzy vücutta biriken ve çirkin görünüme neden olan bu yağların ortadan kaldırılması ve kasların güçlenmesi için tasarlandı.

 

Hastalık Oluşumu Riskini Azaltır

Hastalık oluşumu riski Schwarzy kullanımı ile azalır. Yapılan çalışmalar bu aletin kullanımı ile birlikte aşağıdaki hastalıkların oluşumunun azalmasını sağladığını ortaya koymuştur:

 1. Hamilelik sorunları,
 2. Felç,
 3. Kalp hastalığı,
 4. Yüksek tansiyon,
 5. Tip 2 diyabete yakalanmamak için önleminizi şimdiden alabilirsiniz.

Yukarıda sayılan hastalıklara fazla yağların vücutta yarattığı etki neden olmaktadır. Schwarzy fazla yağın vücuttan atılmasını sağlar. Ton iyileşir, metabolik reaksiyon uyarılır. Bu sayede hastalıklara önlem alınmış olur.

Vücudun Farklı Bölgelerinde Kullanıma Uygun

Schwarzy kullanım bölgeleri kişinin isteğine göre değişmektedir. Aletin en çok kullanıldığı bölgeler arasında kollar, bacaklar, kalça, karın gelmektedir. Bu bölgelerde özellikle yağlanma görülür. Spor yapılmasına ve dengeli beslenmeye rağmen bölgedeki inatçı yağlar halen orada duruyor olabilir. Bu bölgeler dışında da uzman gözetiminde aleti kullanarak inatçı yağlara veda edebilir ve bu bölgelerdeki kaslarınızı güçlendirebilirsiniz.

Schwarzy Etkileri Nelerdir?

Schwarzy etkileri şu şekilde sıralanabilir:

 1. Hızlı lif kasılması sağlar. Bu sayede kas dokusunda artış ve belirginleşme olur.
 2. Derin kas uyarımları verilir.
 3. Lipofiz sonucu yağ oranında istenilen sonuçları almanızı sağlar.
 4. Kaslar daha güçlü ve kalıcı olur.
 5. Derin kas stimülasyonu için spramaksimal kasılmalar yapar.
 6. Fokuslu manyetik stimülasyon sağlar.
 7. 30 dakikada 35 bin mekik etkisi yaratır.

Schwarzy Kullanımının Avantajları Nelerdir?

Schwarzy avantajları şu şekilde sıralanabilir:

 1. Önceden ayarlanmış ve uyarlanmış protokollerden faydalanırsınız.
 2. İşlem sırasında acı ya da ağrı hissetmezsiniz.
 3. Obezite öncesi ve abdominal obezite ile ilişkili risk faktörlerinin azalmasını sağlar.
 4. Maksimum konforda işlem yapılır.
 5. Dermo epidermik tutulumu olmayan vücudun farklı bölgelerinde kullanım için uygundur.
 6. En sık kalça, bacak, karın ve kollar üzerinde etkisini gö
 7. Güçlüdür. Metabolik reaksiyon sağlar. Karın kaslarını derinlemesine uyarır.
 8. Vücut duruşunu düzenler.

Bütün bu avantajları tek seans uygulama ile görmeye başlarsınız. Seans sayısı tamamlandıktan sonra tam olarak istediğiniz sonucu elde edersiniz.

Schwarzy Kimler için Uygundur?

Schwarzynin uygun olduğu kişiler dengeli beslenen, spor yapan ve bunlara rağmen vücutlarında istedikleri etkiyi tam olarak alamayan kişilerdir. Yöntem kesinlikle sihirli bir değnek gibi düşünülmemelidir. Kişilerin yaşam tarzı işlemden alınan sonuçlar açısından belirleyici olur. Uyku kalitesi, kişinin yaşı, mevcut yağ oranı gibi etmenler kişinin işlemden alacağı sonuç üzerinde belirleyici olacaktır. En iyi etkiyi almak için işlemden sonra bol miktarda su içilmesi tavsiye edilir. Sigara tüketilmemelidir. Alkol sınırlandırılmalıdır. Düzenli ve dengeli bir beslenme düzeni olmalıdır. Kişi düzenli olarak günde en az 8 saat uyku uyumalıdır. Egzersiz yapılmalı ve hareketli bir yaşam tarzına sahip olunmalıdır. Bunlar yerine getirildiği zaman uygulamadan alacağınız sonuçlar çok daha uzun ömürlü ve kalıcı olacaktır. Bu öneriler günlük yaşantınızın ve hayat kalitenizin de artmasını sağlar.

Schwarzy Tedavi Protokolleri Nelerdir?

Schwarzy tedavi protokolleri 3 farklı başlık altında toplanabilir. İlk mod aerobik moddur. Yağ azaltımına yöneliktir ve kas gelişimini sağlar. Şekillendirme modu mevcuttur. Bu modda kas tonunun iyileştirilmesi sağlanır. Kasların güçlenmesi amaçlanmaktadır. Güçlendirme modunda kas gücünün ve kas hacminin artırılması hedeflenmektedir. Farklı tedavi protokoller arasından kişinin amacına göre tercih yapılır. Mutlaka uzman kontrolünde yapılması gerekir. Uzman muayenesinde hastanın vücut yapısı değerlendirilir ve hastanın tedaviden hangi sonucu almak istediği dinlenir. Buna yönelik seans sayısı, seans aralıkları vb. belirlenir ve uygulamaya başlanır.

Kaç Seans Uygulanması Gerekir?

Schwarzy seans sayısı herkes için farklı olabilmekle birlikte ortalama haftada 2 kere olmak üzere 8 seans yapmak gerekir. Uygulama süresi ise 20 dk ile 45 dk ya kadar değişiklik göstermektedir. Uygulamadan hemen sonra etkilerini görmeye başlarsınız. Kas yaparken yağ yakmanıza yardımcı olur. Sizi kısa sürede fit hale getirir. Bunun için uzun uzun spor salonlarında ter dökmenize gerek kalmaz. Her yaştan insan için uygundur. Erkekler ve kadınlar tarafından tercih edilebilir. Uygulama süresi kısa olduğundan ve sonrasında dinlenme gerekmediğinden öğle arasında bile yapılabilecek basit bir işlemdir. Hastalar Schwarzy uygulaması ile acı hissetmezler. Düzenli olarak yaptırılması gerekir. Sürekli yaptırıldığı zaman seans aralıkları kişinin kendisi tarafından uzman gözetiminde belirlenebilir. Ancak ilk önce orjinal seans şekli ve sayısını tamamlamak gerekir.

20 – 45 dakika

Haftada 2 Kere 8 Seans